czwartek, 15 czerwca 2017

Skandal w Auschwitz. Beata Szydło wykorzystuje pamięć o Holokauście by straszyć uchodźcami?Grupa Stonewall: Drodzy i drogie. Teraz bardzo politycznie, ale nie możemy zrozumieć jak to możliwe, że krajem naszym rządzą osoby takiego pokroju... Publikujemy wypowiedź, która padła dzisiaj z ust Beata Szydło, a którą Prawo i Sprawiedliwość próbuje usunąć ze wszystkich mediów, ale internet nie zapomina. Gwoli ścisłości przypomnijmy, że Hitler i naziści założyli Auschwitz właśnie po to, aby "chronić" swoich obywateli... Niepojęte.

Ja na miejscu Premier wstydziłbym się pokazywać w obozie oświęcimskim i mówić o okropieństwach wojny wynikających z ideologii rasistowskiej - Krzysztof Śmiszek.

– Auschwitz to lekcja tego, że należy uczynić wszystko, aby uchronić swoich obywateli – powiedziała dziś Beata Szydło na terenie byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Skandaliczne słowa padły podczas obchodów przypadającego 14 czerwca Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych.

Wśród oburzonych na tę wypowiedź Beaty Szydło znalazł się m.in. znany pisarz Jacek Dehnel, który porównał słowa szefowej rządu do nazistowskiej propagandy. – Dokonane przez nas jednostkowe eksperymenty pokazują, że nie przestają oni agitować i próbują się jednoczyć. Zastosowaliśmy ten środek nie bacząc na drobne wahania, w przekonaniu, że tak uspokajamy ogół narodu i działamy w jego duchu – to przytoczony przez Dehnela fragment wypowiedzi Heinricha Himmlera na temat przyczyn stworzenia obozu koncentracyjnego w Dachau - Newsweek.pl


Następny atak nienawiści rasistowskiej w Polsce. Rząd może być z siebie dumny, tak dalej uczenie dzieci nienawiści.

Pani Aga opisała historię, która wydarzyła się przed blokiem na warszawskim Bemowie. Koledzy zaciekawili się ciemniejszą karnacją jej córki. Gdy dowiedzieli się, że ojciec pochodzi z Arabii Saudyjskiej, zaczęły się wyzwiska.

Kobieta apeluje, by rodzice uczyli swoje dzieci tolerancji, żeby je "uświadamiali od najmłodszych lat, że inność nie jest ani gorsza, ani lepsza".

Pod postem pani Agi pojawiło się sporo komentarzy. "Nigdy dotąd moje dzieci nie miały takich przykrości, jak w tym roku" - pisze jedna z użytkowniczek. "Najgorsza była kiedy dorosły mężczyzna powiedział swojemu paroletniemu synkowi : 'Patrz na tych! Takich masz nie lubić'" - dodaje. (gazeta.pl)

"Szmato j...na k..wa. Ugryzłaś ją" mówi na nagraniu jedna z nastolatek dręczących jeża. Biciu zwierzęcia towarzyszy też śmiech drugiej dziewczyny. (wp.pl)

Upośledzona dziewczynka opowiedziała mamie o tym, jak koledzy uprawiali z nią seks na przerwach. Wcześniej w szkole padła ofiarą pedofila. Władze placówki nie mają sobie nic do zarzucenia. (Dziennik Wschodni)

Witamy w Polsce coraz gorzej jest w naszym kraju dręczy, poniża, bije się wyzywa co dziwić sam rząd podsyca nienawiść i jeszcze umarza sprawy które są ataki nienawistne czy radna z Gdańska czy szefowa ONR z Wrocławia. Ale ściga partie zielony za znak "polskiej walczącej", nie ci którzy mają na koszulka "znaki patriotyczne" i wyzywają, biją, gwałcą.

Kuba Wątły


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz