piątek, 23 czerwca 2017

Dzień ojca - dwóch tatusiówDenis O'Hare i jego mąż Hugo Redwood, mają syna Declana.


Producent Ryan Murphy i jego mąż, David Miller, są ojcami Logana, urodzony 24 grudnia 2012, za pośrednictwem macierzyństwa zastępczego.


Perez Hilton bloger, który ma syna Lavandeir urodził poprzez matkę zastępczą, 16 lutego 2013 roku, plus ma jeszcze jedno dziecko urodzone w dwa lata temu.


Jeremy Brandrick i jego mąż Adam Morris wychowują bliźnięta - syna i córkę Alexandra i Benjamin w Nowym Jorku.


Ricky Martin i jego bliźniaki Matteo i Valentino, urodziły się w 2008 roku.


Lee Daniels reżyser ma bliźniaki, Clara i Liam urodzili się dzięki brata Danielsa i jego dziewczynie.


Dan Bucatinsky (Skandal, Comeback) i jego mąż, scenarzysta Don Roos, mają dwoje dzieci, Eliza i Jonah.


Sam Harris i Danny Jacobsen, który jest dyrektorem i trenerem prezentacji wielu spółek, a także producent filmowy, mają syna, Cooper Atticus Harris-Jacobsen.


Aktorzy Neil Patrick Harris i David Burtka są szczęśliwymi ojcami bliźniąt Harper i Gideon.


Projektant wnętrz Vern Yip, i jego partner, Craig Koch, mają dwójkę dzieci. Gavin Joshua Mannox urodził się w 2010 roku i Vera Lillian Beatrix urodziła się w 2011.


Clay Aiken i jego przyjaciółka Jaymes Foster powitali ich pierwsze dziecko razem w Karolinie Północnej w sierpniu 2008 roku.


Sir Elton John i jego mąż David Furnish mają dwóch synów Zachary Jackson Levon Furnish-John urodził się w Kalifornii w dzień Bożego Narodzenia 2010 roku, a Elijah Joseph Daniel Furnish-John urodził się 11 stycznia 2013.


Dan Savage i jego mąż, Terry Miller, mieszkają w Seattle z synem DJ.


W 2011 piosenkarz Rufus Wainwright i jego mąż Jorn Weisbrodt mają córkę, Viva Katherine Wainwright Cohen, urodzona 02 lutego w Los Angeles. Biologiczną matką, jest Lorca Cohen, jest córką legendarnego piosenkarza Leonarda Cohena.

Znalezione obrazy dla zapytania matt bomer and simon halls

Matt Bomer i jego mąż Simon Hale, mają trójkę dzieci.


Aktor Alec Mapa i jego mąż, Jamison Hebert, zaadoptowali swojego syna Ziona w 2010 roku.


Kongresmen Jared Polis i jego mąż Marlon Reis, mają syna Caspian Julius i córkę.


Leszek wspólnie z Anią i Maltą mają syna Mateusza.

Podobny obraz

Projektant wnętrz Nate Berkus i jego mąż Jeremiah Brent, mają córkę Poppy.


Misza Czerniak kierownik pierwszego chóru LGBT w polsce i działacz Wiary i Tęczy, ma córkę.


Grzegorz i Martin Kujaw oraz Maks


 Piotr Jör Grabowski, terapeuta, artysta i model jest ojcem nastoletniej córki


Matt Dallas i Blue Hamilton ich syn Crow


Tom Ford i Richard Buckley mają syna Alexandera.


Podobny obraz

Aktor opery mydlanej brytyjskiej Hollyoaks, Kieron Richardson i jego mąż Carl Hyland zostali rodzicami bliźniąt urodziły się 22 maja.


Syn Michaela Landona, znany z roli w serialu Domku na prerii, tym roku został ojcem. Chris Landon i jego partner Cody Morris, nazwali syna Beau Landon Morris.


Andrzej i Jacek para gejów z Polski którzy mieszkają w Anglii, zaadoptowali dwójkę chłopcówTransseksualny mężczyzna w Islandii tym roku urodził córeczkę. 19-letni Henry Steinn zaczął żyć jako mężczyzna, kiedy dowiedział się, jest w ciąży ojcem jest jego chłopak Doddi.


Znalezione obrazy dla zapytania Jeff Lewis dad

Projektant wnętrz Jeff Lewis, w Polsce znany z programu Bezczelnie perfekcyjny z kanału Domo+, on i jego partner Gage Edward zostali rodzicami, urodziła im dziewczynka Monroe Christine Lewis urodziła się dzięki matce zastępczej.


Znalezione obrazy dla zapytania Cheyenne Jackson dads

Cheyenne Jackson i jego mąż Jason Landau mają dwójkę dzieciProducent Greg Berlanti i piłkarz Robbie Rogers oraz ich syn

Pomimo tego, że rosnąca liczba badań naukowych jasno wskazuje, że pary jednopłciowe radzą sobie z byciem rodzicami tak samo dobrze, jak pary różnej płci, trudno jest zmienić silne i szeroko rozpowszechnione uprzedzenia wobec tęczowych rodzin.

Zbyt wiele osób wciąż wierzy, że dzieci wychowane przez dwóch ojców lub dwie matki będą nieheteroseksualne (fałsz – orientacja psychoseksualna rodziców nie ma żadnego wpływu na orientację dziecka), nie będą miały skąd czerpać „wzorców płci” (fałsz – dzieci w tęczowych rodzinach nie są izolowane od świata i mają pełny dostęp do takich wzorców, ze wszystkimi ich negatywnymi i pozytywnymi skutkami) oraz że wprowadzenie prawa do adopcji jest niepotrzebne i stworzy problem, którego nie ma (fałsz – pary jednopłciowe już dziś wychowują dzieci, a ich bezpieczeństwo i godność cierpią z braku odpowiednich regulacji). (Miłość Nie Wyklucza)

 Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w sprawie związków i rodzicielstwa osób homoseksualnych i biseksualnych. To dla nas wszystkich niezwykle ważny dokument. Ekspercka organizacja zabiera głos w kwestii tęczowych rodzin, co - mamy nadzieję - będzie ważnym krokiem na drodze do pokonania panujących niestety w Polsce stereotypów i uprzedzeń.

Według nowy badań geje tatusiowe są lepszymi rodzicami niż hetero. Geje rodzice bardziej angażują się w życie swoi dzieci, niż heterycy, mówią badania Rutgers University od Andrewa Lelanda.

Jego badania potwierdzają badania inne od GLSEN które wykazały również że ojcowie geje, bardziej są zaangażowani ojcami niż heterycy. Geje czują że ludzie będą oceniać ich umiejętności rodzicielskie, bo są homoseksualni - tak oni pracują ciężko, żeby być dobrym rodzicem.

Abbie Goldberg, badaczka z Clark University, wykazała również zwiększone angażowanie w życie dzieci, może być częściowo spowodowane inicjatywy rodziców do zwalczania uprzedzeń i dochodzić widoczności par tej samej płci.

***


źródło The Advocate/Out Magazine/archiwum bloga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz