piątek, 23 czerwca 2017

News: Emmanuel Macron, Robert Biedroń, Russell T Davies, Janet Mock, Hollyoaks, Malezja ...


Europa nie jest supermarketem, Europa jest wspólnotą losów! Sama siebie osłabia, gdy godzi się na to, by odrzucano jej zasady. Kraje Europy, które nie przestrzegają reguł, muszą ponieść wszelkie polityczne konsekwencje – powiedział prezydent Francji Emmanuel Macron powiedział w wywiadzie dla ośmiu gazet europejskich, w tym dla niemieckiej "Sueddeutsche Zeitung.

- Gdy słyszę dziś niektórych przywódców politycznych z Europy Wschodniej, to (widzę), że zdradzają oni Europę. Decydują się na rezygnację z zasad i odwracają się plecami do Europy. To jest cyniczne podejście do UE: służy im ona do rozdzielania pieniędzy - bez przestrzegania jej wartości - mówił Macron.

Macron powołał się przy tym na Bronisława Geremka - "wielkiego Europejczyka, zmarłego ministra spraw zagranicznych Polski". - Geremek wierzył w Europę oświecenia - podkreślił prezydent. (...) - Polsat News.

Na stronie Szantaż z dala od szpitala znajdziecie garść informacji na temat finansowania antyaborcyjnych organizacji lobby. Jednym z hojniejszych darczyńców okazał się wiceprezes zarządu spółki Nałęczów Zdrój, producenta Cisowianki. Warto poinformować znajomych oraz pamiętać, gdy następnym razem będziecie kupować wodę!

Prawnik Donalda Trumpa Jay Sekulow jest przeciwny legalizacji homoseksualizmu w Stanach Zjednoczonych i Rosji poparł ustawę zakaz „propagandy homoseksualnej”.  On zajmuje wielu krajach ataki na osoby LGBT i wszystko w imię "chrześcijański wartości". (Towleroad)

Z takimi wynikami Robert Biedroń może startować w wyborach na prezydenta stolicy. Kiedy w grudniu 2014 roku najbardziej znany polski gej wprowadzał się do gabinetu prezydenta Słupska, miasto miało na koncie 20 mln złotych deficytu. A teraz? Ogłosił koniec zaciskania pasa, bo w miejskiej kasie miał ponad 28 mln nadwyżki. (Na Temat)

Russell T Davies jego brytyjskie seriale Banana i Cucumber, wkrótce może powstać amerykańskie wersje. Firma produkcyjna będzie od Shonda Rhimes Shondaland będzie produkować seriale, jej firma produkcyjna wyprodukowała i stworzyła seriale takie jak Chirurdzy, Sposób na morderstwo, czy skandalu. Allan Heinberg, który napisał scenariusz do Wonder Woman i autorem kilku programów telewizyjnych, jest również częścią Cucumber USA.

Russell T Davies jest jeden utalentowanym producentem Brytyjskim, ujawniony gej który to on wymyślił serial Queer as Folk. Też był kilkunastu odcinkach wyprodukował Doctor Who czy Torchwood. (The Hollywood Reporter.

Robert Biedroń był gościem Jarosława Kuźniara w programie "Onet Rano.", gdzie wypowiadał się między innymi na temat swojej dalszej kariery politycznej. – Prezydent może spać spokojnie, na razie nie zamierzam mu zagrozić – powiedział Biedroń, który w dalszej części programu podzielił się swoimi wrażeniami z pełnienia funkcji prezydenta Słupska. – Wkręciłem się na maksa, to jest cholernie fajne – stwierdził.Robert Biedroń o dialogu społecznym


Janet Mock działaczka transpłciowa i pisarka gościła w programie Wendy Williams


Pinksixty News wiadomości LGBT


Brytyjska opera mydlana Hollyoaks będzie obchodzić miesiąc Pride wyemituje specjalny dokument dotyczące wątków LGBT w operze, niektóre wątki, które będą prezentowane miedzy innymi Ste Hay [Kieron Richardson] i Brendan Brady [Emmett J. Scanlan] w Dublinie, John Paul McQueen [James Sutton] i Craiga Deana [Guy Burnet] ich pierwszy pocałunek czy Kim Butterfield [Daisy Wood-Davis] i Esther Bloom [Jazmine Franks] pierwszy w historii ślub lesbijek w brytyjskiej opery mydlanej.


Miesiąc Pride wiele stacji przyłącza się do sojuszu na rzecz równy praw LGBT, miedzy innymi kanał familijny z USA Freeform od Disney'a.


18-letni chłopak T. Nhaveen zmarł w Malezji po tym jak został pobity, spalony i zgwałcony przez ośmiu młody chłopaków, tylko z powodu homofobiczny przekonań. Wiele dni był podtrzymany przy życiu, ale jego mózg zmarł. Oto następny przykład homofobia do zbrodnia przeciw ludzkości.


Posłuchajcie co nauczycielom jeszcze szykuje PiS, nowa reforma PRL Bis, a nawet Korea komunistyczna. Będą polowania nauczycieli ateistów, gejów ...


22-letni Vinny Ohh z Los Angeles który nie czuje się "ani kobietą, ani mężczyzną" i chce zostać "bezpłciowym kosmitą". Wydał już 60.000 tysięcy dolarów na operację plastyczne. Teraz chce pozbyć się swoich genitaliów nawet chce usunąć sutki i pępek.

W brytyjskim programie śniadaniowym This Morning, on nawet mówił o założeniu rodziny, mówi chce adoptować dzieci, a organy płciowe nie są mi do tego potrzebne. On powinien zgłosić do psychiatry.


- Zamiast kasty sędziów, o której tak chętnie mówi Ziobro, za chwilę będziemy mieli kastę polityków PiS, którzy staną się totalne bezkarni - mówi Kamila Gasiuk-Pihowicz. Posłanka Nowoczesnej ostrzega, że po upartyjnieniu prokuratury za chwilę zostanie upartyjnione sądownictwo powszechne.


Ewa Sufin z Fundacji Strefa Zieleni i Partii Zieloni mówi w "Poranku Radia TOK FM", że Jan Szyszko manipuluje prawdziwymi informacjami na temat Puszczy Białowieskiej.


Dowód na to Polska naprawdę nisko upada skąd tacy ludzie biorą, coraz więcej polaków cierpi na chorobą psychiatryczną.


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz