niedziela, 25 czerwca 2017

Nate Berkus i jego mąż oraz ich córka na TLC


Nate Berkus stał sławny projekt wnętrz w 2002 roku, kiedy zadebiutował w talk show The Oprah Winfrey Show. Od tego czasu, życie jego zmieniło w taki sposób Nate, nigdy nie mógł sobie wyobrazić.

Oprócz prowadzenia swoją firmę dotyczące projektowanie wnętrz, Nate jest nie tylko projektantem, też ojcem, mężem, producentem telewizyjnym. To co zawsze marzył, ale był czas, że nie sądził, że cokolwiek z tego byłoby możliwe.

Nate Berkus i jego mąż Jeremiah Brent w wywiadzie u Oprahy otwierają się dotyczące bycia rodzicami. Nate Berkus poniósł druzgocącą stratę swojego partnera w 2004 roku, kiedy jego partner Fernando zginął.

Nate'na jego partner fotograf Fernando Bengoechea zginął podczas tsunami w roku 2004, był na wakacjach na Sri Lance. Bardzo Nate przeżył nie podtrawił żyć. Dziś ponownie jest szczęśliwy i nawet został ojcem.

W Polsce program TLC „Mistrzów remontu” („Nate and Jeremiah by Design”) który emitowany będzie o 12:00 w niedziele polskim TLC. Polscy homofoby dostali białej gorączki, ten hejt wobec Nate i jego męża oraz córki. Naprawdę obrzydliwy, dodatkowo piszą do narodowy mediów i sejmu żeby zablokować program.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz