sobota, 24 czerwca 2017

Ploty: Mister Gay Poland, Don Lemon, Gabby Rivera, Queer ballet, Glee, Nate Berkus, Colton Haynes, Ken, Versace ....


Finał Mister Gay Poland 2017 już 8 lipca w Poznaniu. Po kilku miesiącach poszukiwań najprzystojniejszych gejów w siedmiu polskich miastach, nadszedł czas na ogólnopolski finał. Głosowanie na Mistera Publiczności Gay Poland 2017 r wszyscy kandydaci na stronie Gay Poland.


Gej raper Milan Christopher w odważnej sesji zdjęciowe zupełnie nago dla magazynu Paper. On pojawia się też w serialu VH1 "Hip Hop i Miłości - Hollywood" - bardzo aktywnie wspiera społeczność LGBT i wydał swój album w ubiegłym roku, który mówi o dyskryminacji i samobójstw wśród młodzieży LGBT.

„Czuję w naszej kulturze jest takim wielkim tabu dla faceta, aby pokazać swoje ciała, ale gdy kobiety rozbierają jest ok,” powiedział. „Ja po prostu trochę chce złamać tabu". „Więc wiesz, mogę być mężczyzną i być gejem oraz być czarny i mieć artystyczną nagą sesję mody w ten sam sposób, nikt inny nie mógł mieć.” Więcej i cała odważna sesja wyłącznie dla dorosły na Paper magazine.


Polscy homofoby chrześcijańscy są wściekli na telewizję TLC, za program z udziałem gejów projektantów i ich dzieckiem. Wmawiają program łamie prawa dziecka po promuje homoseksualizm. Na złość homofoba oglądaj TLC o 12 w niedziele.


“Daniel Day-Lewis, trzykrotny zdobywca Oscara, oficjalnie zdecydował o rozstaniu z aktorstwem” - doniósł magazyn “Variety”, powołując się na informacje od rzeczniczki aktora. Próby dociekania, co stoi za decyzją aktora, rzeczniczka ucięła krótko: - To prywatna decyzja pana Lewisa i ani on, ani jego przedstawiciele nie będą jej komentować.(TVN24)


Colton Haynes zagra w najnowszym sezonie “American Horror Story”


Morderstwo Gianniego Versace to jedna z najbardziej intrygujących historii w świecie mody i show-biznesu. Najpierw stała się materiałem na książkę Maureen Orth Vulgar Favors, a teraz zostanie przeniesiona na mały ekran. Serial Versace: Amercian Crime Story obejrzymy w przyszłym roku.

W roli Donatelli Versace zobaczymy Penélope Cruz, a w jej brata wcieli się Edgar Ramirez. Z kolei jako wieloletni partner Versace Antonio D'Amico w produkcji pojawi się Ricky Martin, natomiast serialowym seryjnym mordercą Andrew Cunananem będzie Darren Criss. Magazyn Entertainment Weekly, który już wcześniej zdradził nam, jak będzie wyglądać Penélope ucharakteryzowana na Donatallę, na swoich łamach przedstawił nam w końcu całą obsadę. I trzeba przyznać, że póki co prezentuje się ona bardzo obiecująco. Mamy nadzieję, że nie zawiedzie nas również w serialu. Bo ta produkcja ma wszelkie predyspozycje, by stać się jedną z najgorętszych premier przyszłego roku. Za jej reżyserię odpowiedzialny jest Ryan Murphy - Gamour.


CNN dziennikarz Don Lemon gościł w programie Chelsea Handler rozmawiali o Trumpie, Anderson Cooper, Kathy Griffin.


Aktorka i piosenkarka Charice Pempengo znana z serialu Glee już oficjalnie zmieniła płeć teraz jest mężczyzną Jake Zyrus. „Z głębi serca dziękuję wszystkim za miłość i szacunek” Zyrus napisała na Instagramie. Dodał „Kocham was i wysłałam wam pokój dla wszystkich.”


Boy George jego wersja YMCA


Mattel firma zabawek właśnie wydała nową linię lalek męski Ken są bardziej najbardziej zróżnicowane. Oferuje siedem odcieni lalek mają skóry i osiem kolorów włosów, ale trzy typy ciała. To nie wszystko. Niektóre lalki Ken będą mieć miedzy innymi piegi.


Pisarka ujawniona lesbijka Gabby Rivera opowiada o pierwszej lesbijce latynosce superbohaterka w komiksie Marvela.


Katy Pyle, dyrektorka artystyczna nowojorskiej queer tańca Ballez, zamieniła tradycyjne idee płci i baletu.


Kanał dla dzieci CBeebies dzieci opowiadają o różnorodności


Spot reklamowy “Axel Hotel”


22-letni Vinny Ohh z Los Angeles który nie czuje się “ani kobietą, ani mężczyzną” i chce zostać “bezpłciowym kosmitą”. Wydał już 60.000 tysięcy dolarów na operację plastyczne. Teraz chce pozbyć się swoich genitaliów nawet chce usunąć sutki i pępek.

W brytyjskim programie śniadaniowym This Morning, on nawet mówił o założeniu rodziny, mówi chce adoptować dzieci, a organy płciowe nie są mi do tego potrzebne.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz