niedziela, 28 maja 2017

Słowo Boże na niedziele Liturgie kościołów Metropolitan, Katedra Hope, Papież Franciszek, Luteranie ...


Kardynał Joseph Tobin, arcybiskup Newark, powitał LGBT w Katedrze Bazyliki Najświętszego Serca Pana Jezusa w Newark. Kardynał Tobin kierowane do grupy przed mszą. "Witamy grupę, która często czuje się wykluczona własnego kościoła."

Zanim błogosławieństwo, Biskup Cruz mówił o jego ulubiony widok na bazylikę jest wtedy, "gdy drzwi są szeroko otwarte, by powitać wszystkich miłością boską." (lgbt-ipc)

Gdańsk to kolejne miejsce na mapie Polski. w którym odbywać się będą spotkania Reformowanego Kościoła Katolickiego w Polsce.

W niedzielę 28 maja o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie „Czym jest reformowany katolicyzm” a po nim o godz. 17:00 Liturgia Eucharystii. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane naszym Kościołem i które chcą pogłębić swoją wiarę.

Spotkanie odbędzie się w samym centrum miasta ul. Wały Piastowskie 1 (Zieleniak) – Sala A, Biuro Hello, lok. 1508 – XV piętro. Kontakt: Ks. Tomasz Puchalski, tel. 793111295, email. prezbiter.rkk@gmail.com

Liturgia Eucharystii 6. Niedzieli Okresu Wielkanocnego - nagranie z kaplicy reformowanych katolików w Poznaniu.Koncert z okazji 10.rocznicy powstania Wspólnot reformowanych katolików. Zagrali Anna Pluta oraz Adam Jakubowski - Duet MiniaturaKatedra HopeKościół Middle Church
Metropolitan Community Church Cathedral SunCoast, FlorydaMetropolitan Community ChurchKościół św Stanisława Kostki w St. LouisSłowo na Niedzielę Rogate (Proście), 5. Niedzielę po Wielkanocy. Refleksją dzieli się ks. Jerzy Gansel, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Legnicy i GłodowieStolice wielkopolskiego protestantyzmu - Leszno i ŚmigielPapież: Kościół bez podejmowania ryzyka jest niewiarygodnyPapież: chrześcijanin ma oczy zwrócone w stronę niebaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz