poniedziałek, 22 maja 2017

Tydzień w telewizji: Gogglebox, Masters of Sex, Chirurdzy, Akta Czajkowskiego, Królowe życia, Rodzina inna niż wszystkie ...


Od poniedziałku do piątku: E! News o 22:00 na E! Entertainment. Seks w wielkim mieście, o 20:00 na Comedy Central Family 3x. Moda na sukces o 19:30 na Nowa TV. Barwy szczęścia o 20:05 na TVP 2. Współczesna rodzina 6x o 20:00 na Fox Comedy HD, po 4 odcinkach. Czysta krew 2x o 20:05 na HBO 3 (od wtorku). Jak poznałem waszą matkę, 4x 18:15 na Fox Comedy. Will i Grace 2x o 22:55 na Fox Comedy.

Taki Lajf, odc. o 17:00 na MTV Polska. Nowa, lokalna produkcja z gatunku scripted-docu, opowiada historie młodych ludzi u progu ich samodzielnego życia. Bohaterami serialu będą młodzi ludzie przeżywający rozterki, o których zazwyczaj ciężko porozmawiać z rodzicami, takie jak zdrada partnera, ujawnienie orientacji seksualnej, uzależnienie od mediów społecznościowych, ryzykowne sposoby na odchudzanie, czy skutki nadmiernego imprezowania. W serialu pojawią się również goście specjalni oraz znani z mediów społecznościowych influencerzy.Poniedziałek: David Bowie: Człowiek, który zmienił świat o 23:50 na CANAL+ Discovery. Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Bez skazy o 11:45 na ale kino+


Masters of Sex, odc. 1 o 23:10 na TVN 7. Ceniony ginekolog William Masters planuje rozpocząć badania nad seksualnością człowieka. Projekt doktora jest pionierski, gdyż nikt wcześniej nie wykorzystał do analizy badań empirycznych. Zanim prace ruszą, Masters musi wpierw przekonać do swojego pomysłu rektora Uniwersytetu Washingtona, Bartona Scully'ego (Beau Bridges) i zarząd szpitala. By nie tracić czasu, Masters spotyka się potajemnie z prostytutką Betty DiMello (Annaleigh Ashford), która pomaga mu w zbieraniu notatek. Doktor postanawia także zatrudnić asystentkę - jego uwagę zwraca Virginia Johnson. Z jej pomocą Masters rozpoczyna nieoficjalne obserwacje w szpitalu, angażując w prace ochotniczki i ochotników. W międzyczasie ginekolog zmaga się z osobistym problemem - jego żona Libby (Caitlin Fitzgerald) od dwóch lat nie może zajść w ciążę.


Twin Peaks, odc. 1 i 2 o 22:10 na HBO. Opowieść rozpoczyna się w dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańcami Twin Peaks wstrząsnęła wiadomość o tragicznej śmierci uroczej Laury Palmer. Na ekranie pojawi się wielu bohaterów znanych z oryginalnej serii, w tym specjalny agent FBI Dale Cooper grany przez Kyle'a MacLachlana. Wszystkich osiemnaście części serialu zostało wyreżyserowanych przez samego Davida Lyncha.Wtorek: Współczesna rodzina 8, odc. 17 o 00:05 na HBO2. David Bowie: Człowiek, który zmienił świat o 17:30 na CANAL+. Królowe życia 2, odc. 12 o 23:00 na TTV.


Genealogiczne drzewo człowieka: nowy rozdział o 22:00 na National Geographic. Kwestia pochodzenia człowieka stanowi przedmiot niekończących się rozważań. Genetyk Spencer Wells z Projektu Genograficznego zaprezentuje wyniki najnowszych badań związanych z tym tematem.Tyler Henry - medium z Hollywood o 23:00 na E! Entertainment Michael Sam otrzymuje niespodziewaną wiadomość o swoim bracie.


Środa: Gogglebox. Przed telewizorem o 23:15 na TTV. Ostre cięcie 7, o 22:00 na TTV. Tacy jesteśmy, odc. 17 o 22:00 na FOX. Brooklyn Nine Nine, odc. 7 i 8 o 22:00 na Comedy Central. Urodzie na ratunek, odc. 9 o 22:30 na TLC. Welcome Homo o 01:55 na ale kino+.

Grey's Anatomy: Chirurdzy 13, odc. 22 o 21:00 na FOX HD. April i Andrew konsultują zapalczywego pacjenta, na którego sercu znaleziono ogromny, nieoperowalny guz. Alex i Eliza próbują dojść do porozumienia w kwestii terapii, jakiej powinni poddać swojego młodego podopiecznego. Stephanie i Ben dokonują wyborów, które mogą zaważyć na ich zawodowej przyszłości.


Policja stylu: Billboard Music Awards 2017 o 21:00 na E! Entertainment


Postęp: historia ludzkości o 22:00 na National Geographic. Pragnienie szybkiego przemieszczania się powoduje, że ludzie konstruują coraz lepsze maszyny. Pozwalają one podbijać nieznane lady i przemierzać kosmos.


Czwartek: Konflikt: Bette i Joan, odc. 8 o 22:00 na FOX. Magic Mike o 20:05 na POLSAT. Rosyjscy transseksualiści, odc. 6 o 01:00 na POLSAT Cafe.


Akta Czajkowskiego o 23:05 na CANAL+ Discovery. Na podstawie pamiętników i listów artysty twórcy filmu rysują zupełnie nowy portret psychologiczny muzycznego geniusza, który stworzył "Jezioro łabędzie". Dokument w niezwykły sposób przenosi postać Piotra Czajkowskiego do współczesności. Jego nieznany dotychczas wizerunek jest bardzo poruszający. Reżyser pochyla się nad kwestią homoseksualizmu słynnego kompozytora i nad tym, jak wyglądało jego życie w homofobicznym środowisku.


Fenomen Eurowizji o 23:45 na PLANETE+. Opowieść o największym konkursie muzycznym na Starym Kontynencie. Organizowana od 1956 roku impreza, w której biorą udział przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych, niemalże od początku budzi skrajne emocje. Nie można jednak przejść obok niej obojętnie. Widowisko co roku gromadzi przed ekranami telewizorów miliony osób. Twórcy dokumentu przedstawią nie tylko historię Eurowizji. Spróbują również odpowiedzieć na pytanie, na czym polega jej fenomen. Widzowie poznają najsłynniejszych zwycięzców na przestrzeli lat, a także dowiedzą się, kto odniósł spektakularną porażkę.


Piątek: Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 4 o 21:00 na HBO 3. Współczesna rodzina 8, odc. 18 o 21:30 na HBO 3. Skazany na śmierć: Sequel, odc. 7 o 21:00 na CANAL+. Niezwykłe Torty Weselne o 21:00 na Food Network.

Dom nie do znudzenia 5, odc. 7 i 8 o 21:00 na HGTV z udziałem par jednopłciowy pierwszy odcinek z rodziną lesbijek z dziećmi, drugi z parą gejów swoimi bliźniakami.Królowe życia, odc. 1 i 2 o 22:00 na TTVRodzina inna niż wszystkie, odc. 2 o 23:30 na TLC, w nie który odcinkach para transpłciowa z Ameryki Łacińskiej zostają rodzicami, inny odcinku gej zostaje rodzicem.Sala samobójców o 00:05 na POLSAT. Dominik (Jakub Gierszał) jest wrażliwym osiemnastolatkiem, przygotowującym się do egzaminu maturalnego. Jego rodzice: Beata (Agata Kulesza) i Andrzej (Krzysztof Pieczyński) Santorscy są pochłonięci robieniem kariery i romansami. Jednocześnie zapewniają synowi wszelkie wygody, łącznie z prywatnym szoferem wożącym go do renomowanego liceum i na zajęcia judo. Szukający tożsamości chłopak przeżywa fascynację kolegą ze szkoły, Aleksandrem (Bartosz Gelner). Obaj, sprowokowani przez rówieśników, całują się dla żartu na studniówce. Niestety, wkrótce Alex publicznie upokarza Dominika. Ten staje się obiektem okrutnych żartów znajomych na portalu społecznościowym. Zraniony i skompromitowany nie ma odwagi pojawić się w szkole i skonfrontować się z prześladowcami. Zamyka się w czterech ścianach swojego pokoju i szybko daje się pochłonąć wirtualnej rzeczywistości. W sieci poznaje tajemniczą, intrygującą Sylwię (Roma Gąsiorowska), która już dawno wycofała się z realnego życia. Dziewczyna wprowadza Dominika do zamkniętego kręgu "Sali samobójców"...


Tyler Henry - medium z Hollywood o 23:00 na E! Entertainment. Boy George odrzuca przepowiednię Tylera, który przedstawia wizję jego przyszłego życia uczuciowego.


Sobota: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:30 na TTV. Królowe życia odc. 1 i 2 o 23:15 na TTV. Brooklyn 9-9, 2x o 22:00 na Comedy Central. Project Runway: Młodzi projektanci o 20:30 na TVN Style. Policja stylu: Billboard Music Awards 2017 o 21:00 na E! Entertainment.

Dom nie do znudzenia 5, odc. 7 i 8 o 13:15 na HGTV.Ladyboys, odc. 2 o 23:00 na National Geographic. Relacja z konkursu Miss International Queen w Tajlandii. Osoby transgenderyczne z całego świata rywalizują w nim nie tylko o sławę i pieniądze. Wiele z uczestniczek mają nadzieję, że udział w transmitowanej na cały świat rywalizacji zapewni im akceptację rodziny i zwiększy tolerancję w ich rodzinnych krajach.Karl Lagerfeld - samotny król o 22:45 na CANAL+ Discovery. Film dokumentalny opowiadający o życiu Karla Lagerfelda, słynnego projektanta mody, fotografa, artysty. To niezwykła historia legendarnego projektanta, opowiedziana przez niego samego. Widzowie dowiedzą się, jak wyglądało jego dzieciństwo i jak rozwijała się jego kariera w przemyśle modowym w Paryżu. Twórcy wyjaśnią, dlaczego zawsze nosi rękawiczki i z jakiego powodu ukrywa swoją datę urodzenia.Niedziela: Tacy jesteśmy, odc. 17 o 21:00 na FOX. Grey's Anatomy: Chirurdzy 13, odc. 22 o 22:00 na FOX. Project Runway: Młodzi projektanci o 18:25 na TVN Style. Współczesna rodzina 8, odc. 18 o 00:00 na HBO2. Z kamerą u Kardashianów, o 22:00 na E! Entertainment. Dom nie do znudzenia 5, odc. 8 i 9 i 22:00 HGTV,

Taki się urodziłem odc. 3 i 4 o 20:00 na LifetimeGeniusz, odc. 6 o 21:30 na National Geographic. Z powodów zawodowych Einstein i jego rodzina zmieniają miejsce zamieszkania. Dzięki temu może być bliżej ukochanej Elsy. Fizyk kontynuuje pracę naukową, a jego małżeństwo przechodzi poważny kryzys.


Postęp: historia ludzkości o 23:30 na National Geographic. Umiejętność budowy schronienia była kluczowa dla przetrwania ludzkości, stanowiła próbę okiełznania sił natury i przystosowania świata do własnych potrzeb.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz