niedziela, 14 maja 2017

Słowo Boże na niedziele Liturgie kościołów Metropolitan, Katedra Hope, Papież Franciszek ...


Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania zmartwychwstania Jezusa Chrystusa razem ze wspólnotą reformowanych katolików w Poznaniu, która spotyka się w kaplicy przy ul. Św. Wojciech 25/7 (kamienica, 3 pietro)

Spotkaj Chrystusa, poznaj ludzi, którzy Go kochają i doświadcz klimatu małych wspólnot jak w pierwszych wiekach Kościoła.

Do Komunii Świętej zapraszamy każdą osobę ochrzczoną. Nie musisz być członkiem lub członkinią naszego Kościoła aby razem z nami przyjąć do swojego życia Zmartwychwstałego Jezusa.
Niedzielne liturgie celebrowane w niedzielę o godz. 10:30.

Ojciec James Martin, jezuita z Nowego Jorku, który został wyznaczony przez Watykan w zeszłym miesiącu do konsultacji w kwestiach LGBTQ, na Facebooku zrobił kontrowersje powiedział że w Kościołe rzymskokatolickim wielu świętych byli homoseksualny.

Dodatkowo powiedział do Walter Maczynski, że „będzie zaskoczony, gdy pójdzie do nieba, a tam witany będzie przez osób LGBT”.

Wierzę w piekło, ale nie wierzę, że idą do piekła z powodu są oni osobami LGBT. Po prostu bycie LGBT nie jest grzechem. W rzeczywistości Kościół jest powołany, według Katechizmu, traktować LGBT z „szacunkiem, współczuciem i delikatnością.” LGBT katolicy jak wszyscy ludzie, powinni prowadzić dobre i święte życie. Realizować trzeba polecenia Jezusa, aby kochać, przebaczać i troska o ubogich. (LGBT Nation)

Ewangelicka para gejów Ian i Martina - opowiadają swoją historie bycia chrześcijaninem i osobą homoseksualną


Katedra HopeKościół św Stanisława Kostki w St. Louis - Różnorodność i Tożsamość: Kwestia Identyfikacji Narodowej w Historii PolskiKościół Middle ChurchMetropolitan Community Church Cathedral SunCoast, FlorydaFranciszek: Maryja Matką nadzieiPapież: dobroć, pokój, przebaczenie owocem przyjęcia SłowaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz