piątek, 26 maja 2017

Dzień matki - dwie mamy to już w ogóle podwójna radość


Dziś dzień matki pamiętajmy matki to też miliony na całym świecie dzieci mają dwie matki. Wiele badań potwierdzają że rodziny jednopłciowe są takie same, mimo musimy wiele bardziej starać się, z powodu homofobii.

Badania naukowe potwierdzają, że geje i lesbijki są równie dobrymi rodzicami jak osoby heteroseksualne. To czy dzieci osób niehetero (lub ktokolwiek inny) cierpi z powodu homofobii, zależy od samych homofobów.

U KaDo, czyli na vlogu Karola Wilamowskiego i Dominika Rybarczyka w tym tygodniu gościni specjalna - mama Karola.

Mówi m.in. że może to nawet lepiej, bo nie wie, jak by się dogadywała z synową - a z synowym - Dominikiem - jak widać - dogaduje się fantastycznie.

Mówi też, że w miejscowości na Podlasiu, w której mieszka, od pewnego czasu ludzie pytają o Karola i jego orientację. I mama odpowiada bez wahania, że to wszystko prawda a potem z dumą mówi o vlogu i o związku syna.

KaDo nie zamiatają problemów pod dywan. Ich relacje z mamą Karola to sielanka (Dominik również mówi "mamo" do mamy Karola), ale z mamą Dominika - problem. Mama Dominika nie akceptuje homoseksualności syna. (Replika)Marta i Ania, plus Ania dlaczego warto walczyć być rodziną nie można nam zabraniać być rodzicem.


Beata Lipska wraz swoją partnerką Kamilą i synem Julianem, które wyemigrowały do Anglii z powodu polskiej homofobii.


Trójka mam które walczą  o swoje dzieci homoseksualneKlip HRC na dzień matki


Dwie mamy i ich bliźnięta Dylan i CarlyPorodówka znany w polsce z TLC z parą lesbijek

Zach Wahls i jego dwie mamyCat Cora z programu "Iron Chef" i jej partnerka Jennifer Cora mają czwórkę chłopców razem. Były w ciąży w tym samym czasie. Tego samego dawca nasienia użyto do wszystkich czterech dzieci.


Piosenkarka Chely i Lauren Blitzer-Wright, ich bliźniaki.


"Seks w wielkim mieście" gwiazda Cynthia Nixon wraz z jej żony, Christine Marinoni, mają troje dzieci. Dwójkę Charles i Samantha są z poprzedniego związku z fotografem Danny Mozes, a trzecie dziecko Max Ellington, którego Marinoni urodziła się w lutym 2011 roku.


Linda Perry i Sara Gilbert są matkami Sara ma z pierwszego małżeństwa dzieci z swoją byłą żoną, obecną Lindą mają wspólnie jedno.


Stef i Lena z serialu The FostersDlaczego jest potrzebna równość i legalizacja związków tej samej płci włącznie z prawami do dzieci. Irlandzka kampania na rzecz równości małżeństw, co dzieje się kiedy nie ma zapisu w związkach partnerskich dotyczące dzieci, miedzy innymi w Polsce żaden projekt ustawy nie chciano chronić dzieci z rodzin LGBT. Mimo tysiące dzieci w rodzinach jednopłciowy.


Love Comes First przestawia historia lesbijek mam

Lisa i Melissa:Kristi i Theresa:Tess i Nikina:Christina i Karina:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz