poniedziałek, 8 maja 2017

News: Czeczenia, Michał Kwiatkowski, Seniorzy LGBT, Kele Okereke, Mister Bear, HRC, Francja, Dominik ...


Kolejna wstrząsająca wiadomość z Czeczenii: 17-letni gej został wyrzucony przez balkon z 9. piętra bloku przez własnego wujka, którego wezwano, by "oczyścił rodzinę ze wstydu".

Podobne zdarzenia miały wg doniesień mieć dotąd miejsce tylko na terenach okupowanych przez ISIS.

Prezydent Putin w końcu - po miesiącu medialnych informacji - zgodził się na powstanie w Moskwie komisji ds. zbadania "łamania praw człowieka w Czeczenii".

Putin ugiął się pod międzynarodową presją - o interwencję zabiegała m.in. w osobistej rozmowie Angela Merkel, kanclerka Niemiec.

Wg informacji dziennikarzy, w Czeczenii działa 6 obozów koncentracyjnych, w których przetrzymuje się i torturuje ok. 200 mężczyzn.

Czeczeńscy policjanci, po odkryciu, że dany chłopak/mężczyzna jest gejem, informują o tym rodzinę i najpierw ponoć apelują, by rodzina sama "załatwiła sprawę".

Rzecznik czeczeńskiego rządu Alvi Karimov zaprzecza istnieniu obozów koncentracyjnych dla gejów, ale jego wyjaśnienie może jeszcze bardziej przerażać: "Takich ludzi po prostu w Czeczenii nie ma".

Wcześniej prezydent Czeczenii Ramzan Kadyrow obiecywał, że "pozbędzie się gejów do Ramadanu", który rozpoczyna się 26 maja. (Replika)

Z roku 2016 oświadczenie MNW i inny grup LGBT
W poniedziałek, w Lublinie odbędzie się spotkanie z Paulem Cameron. Tytuł: "Mity homopropagandy". Spotkanie organizuje Ruch Narodowy - w hotelu Polskiego Związku Motorowego.

Polski Związek Motorowy wydał oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że "stanowczo zaprzeczamy, aby Polski Związek Motorowy był w jakikolwiek sposób zaangażowany w organizację powyższego wydarzenia". Ruch Narodowy zaprasza na spotkanie, podczas którego "będą się mogli Państwo więcej dowiedzieć o nachalnej propagandzie homoseksualnej".

Przypomnijmy, że Paul Cameron został usunięty z Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego już w 1983 roku. Wiele innych organizacji naukowych odcina się od jego teorii i skrajnie homofobicznych poglądów. Cameron twierdzi m.in., że homoseksualiści mają tendencje do zażywania narkotyków, molestowania dzieci i złego wpływu na nie – dlatego powinno się ich od dzieci odseparować. Uważa także, że geje i lesbijki są w społeczeństwie nieprzydatni i kosztowni - i powinno się ich "zdelegalizować". Cameron proponuje jednak "leczenie z homoseksualizmu", dlatego na spotkania zapraszani są też ludzie LGBT - Queer.pl

Widać Polska dobrze jemu płaci za swoje bzdury, znalazł głupi ludzi którzy wierzą w jego brak rzetelności badań. Takie osoby zapraszają tylko po to żeby była większa homofobia. Co powoduje wiele nienawiści on miedzy innymi był w Ugandzie i Rosji co stało się wiadomo. Chce żeby w Polsce też tak było homofobia to zbrodnia przeciw ludzkości.

Mija dwa lata od tragicznej śmierci Dominika Szymańskiego z Bieżunia. Nastolatka zaszczutego przez rówieśników przy milczącej zgodzie i - co szczególnie przerażające - współudziale dorosłych.

Jednej z nauczycielek Dominika postawiono niedawno zarzuty znęcania psychicznego i fizycznego oraz naruszenie nietykalności cielesnej. Ale czy coś zmieniło się w polskich szkołach przez te dwa lata?

Ministerstwo Edukacji Narodowej, kuratoria, a często sami nauczyciele i nauczycielki zbyt często nie dostrzegają problemu przemocy w szkołach - również tej homo-, bi- i transfofobicznej. Działania organizacji pozarządowych, prowadzących szkolenia antydyskryminacyjne dla kadry nauczycielskiej i młodzieży, nierzadko są utrudniane lub wręcz torpedowane. O tym, jak bardzo zaniedbany jest to temat przypomina raport z badań „Edukacja antydyskryminacyjna. Ostatni dzwonek!” opracowany przez Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej.

Właśnie dlatego nasze Stowarzyszenie zrealizuje w tym roku projekt edukacyjny skierowany do szkół średnich, którego celem będzie dostarczenie rzetelnej wiedzy na temat osób LGBT+, informacji o sposobach reagowania na przemoc i poszukiwania wsparcia. Będziemy Was o nim informować w najbliższych miesiącach.

Już teraz dziękujemy fantastycznym nauczycielkom z Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie im. Jana Amosa Komeńskiego za możliwość zorganizowania pierwszych warsztatów w ich placówce, które przeprowadziliśmy wspólnie z Grupa Stonewall.

Pamiętajmy o Dominiku i wszystkich innych młodych osobach, dla których polskie szkoły to miejsce psychicznej katorgi. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w naszym społeczeństwie nie było przyzwolenia na gnębienie osób LGBT+ i wszystkich innych, które nie przystają do takiej, czy innej urojonej „normy”. [Ekipa MNW]

Emmanuel Macron, który zdobył znaczną większość głosów w drugiej turze wyborów prezydenckich we Francji, w krótkim przemówieniu podziękował w niedzielę Francuzom za odniesione zwycięstwo. Zapewnił, że włoży "całą energię w to, by być godnym zaufania", jakie otrzymał.

Będę walczył z podziałami, które nas niszczą - powiedział Macron w pierwszym przemówieniu po zwycięstwie. Wcześniej mówił, że jest świadom gniewu, wątpliwości i niepokoju, jaki wyrazili Francuzi podczas wyborów. Dodał, że wyniki uzyskane przez kandydatów skrajnych partii obligują go do pojednania narodu. Powiedział też, że na jego barkach przez kolejne pięć lat - tyle trwa kadencja francuskiego prezydenta - będzie spoczywała odpowiedzialność za uspokojenie obaw Francuzów.

Znamy już nazwisko kolejnego prezydenta Francji. Jest nim Emmanuel Macron! Tak wynika z pierwszych sondaży exit poll. Lider ruchu En Marche! otrzymał ponad 65 proc. głosów.

Macron nie ukrywa tego, że jest sojusznikiem osób LGBT. W czasie kampanii otwarcie deklarował swoje poparcie dla równości małżeńskiej. Zapowiedział również wprowadzenie rzetelnej edukacji antydyskryminacyjnej i zaostrzenie kar za przestępstwa motywowane homofobią. (TVN24/KPH)


W piątek w Dzień Dobry TVN gościli Michał Kwiatkowski i jego narzeczony Maxim Assenz ich przygotowania do ślubu.Wiele gwiazd taki jak Lance Bass, Chaz Bono, Andy Cohen, Whoopi Goldberg, Judith Light, Jane Lynch, Janet Mock, Sarah Paulson, Zachary Quinto, Sia, czy Holland Taylor wspiera organizację SAGE - która pomaga seniorom LGBT.Kele Okereke wraca z singlem,jego nowy singel zadedykował swojemu partnerowi oraz swojej rodziniePodczas wyborów Mister Bear Europe 2017 w Holandii, Mister Bear z Austrii Gabriel zwrócił się na scenie, jego przyjaciela i kolegi kandydata, Mister Węgier Csaba, oświadczył się jemu.


Wiec organizacji LGBT w USA przeciwko Trumpowi który pozwoli na dyskryminację osób LGBT w imię religiiWspółautorki książki "Jestem Jazz" Jazz Jennings i Jessica Herthel, dyskutują o tworzeniu Narodowy dzień Jestem JazzMark Green – wycofuje o urząd u Trump, Green człowiek wielki przeciwnik LGBT miał kierować armią amerykańską był zagrożeniem dla żołnierzy LGBT.Mr. Gay World 2017 pierwszy dzień w Madrycie


Tajwan dotyczące walki o równość małżeństw reportaż hiszpańskiej DWStatystycznie co 40 minut w Kirgistanie uprowadzane są i zmuszane do ślubu młode dziewczyny.


Wiele razy się śmieją z krajów arabskich po jak tam łamie prawa kobiet, a czy chrześcijański jest lepiej w Polsce kto decyduje o prawa kobiet miedzy innymi do antykoncepcji faceci i wielu jeszcze noszą sukienki.

Ostatnio w USA prawa kobiet podobnie w komisji do spraw zdrowia senatu USA ile kobiet jest zero sami mężczyźni. Uchwalają Obamacare po za bardzo lewackie, pro LGBT i pro kobiece, prawica chce prawicową służbę wszystko płatne i nie dla biedny, LGBT, kobiet.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz