poniedziałek, 15 maja 2017

Nagrody Brytyjskie LGBT rozdane Tom Daley, Dustin Lance Black, Książę William, Caitlyn Jenner ...


W Londynie odbyły się coroczne nagrody brytyjskie LGBT miedzy innymi laureatami są książę William, Tom Daley czy Caitlyn Jenner. Tegoroczne wydarzenie zostało prowadzone przez prezenterów telewizyjnych Alan Carr i Mel Sykes.

Książę William zdobył nagrodę Ally Celebrity of the Year. On nie był obecny osobiście, po przez wideo podziękował za nagrodę.

Caitlyn Jenner zdobyła nagrodę „Loud and Proud”. Tom Daley i jego mąż Dustin Lance Black wspólnie. Zespół muzyczny dla Years Years. Nagrodę za całokształt dla Russell T Davies twórca miedzy innymi serialu Queer as Folk. Rylan Clark-Neal i jego mąż Dan Clark-Neal którzy znani z programu porannego This Morning dostali nagrodę medialny moment.Książę William „Chciałbym wyrazić ogromne podziękowania dla wszystkich Awards LGBT dla tej niesamowitej nagrody. To prawdziwy zaszczyt być uznany w ten sposób,” mówił.

„W moim życiu napotkałem szereg tragicznych opowieści o LGBT młodych osób, którzy niestety mają problem z powodu dyskryminacji i homofobii w ich życiu." „To bardzo ważne, aby być dumnym z kim jesteś. Jestem bardzo dumny z otrzymania tej nagrody. Dziękuję.'Rylan i Dan Clark-Neal byli w szoku że kiedy usłyszeli co dzieje się w CzeczeniiClare Balding dziennikarka dotyczące sportu żeby był akceptowany homoseksualne osoby w nim


Po uhonorowaniu w brytyjskich nagrodach LGBT, scenarzysta Russell T Davies mówi o swoich obawach zbliżający wyborach w Wielkiej Brytanii i prawa LGBT.Tom Daley i Dustin Lance Black odbierają nagrodę The British LGBT Awards


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz