poniedziałek, 22 maja 2017

Dynastia powraca! Powstanie nowa wersja kultowego serialu. Nie zabraknie gejowski wątków


Amerykańska stacja The CW przygotowała reboot kultowej Dynastii, która swego czasu podbiła ekrany telewizji na całym świecie, nie zabraknie gejowski wątków.

Bohaterką Dynasty jest Fallon Carrington, młoda, charyzmatyczna kobieta, która ma przejąć imperium jej ojca. Przynajmniej tak sądzi. Kiedy Blake Carrington wzywa Fallon i jej brata, Stevena do Atlanty, bohaterka dowiaduje się, że spotkanie nie zostało zorganizowane z powodu jej awansu. Blake przedstawia im ich przyszłą macochę, Cristal. Fallon prędzej przeleje krew, niż nazwie ją mamą. Producentami są twórcy „Plotkary” i „The OC” Josh Schwartz i Stephanie Savage.

Tak jak w oryginalnej Dynastii Steven Carrington, był gejem później zrobili go heteryka. Ameryka nie była gotowa na bohatera geja, mimo twórcy serialu chcieli go zatrzymać jako gej, nie jako heteryka, ulegli ale ostatni sezon Dynastii to Steven był już pogodzony gejem. To już latach 90 nie 80. Mimo w oryginalnej serii też wystąpił Rock Hudson, nie liczny homoseksualny aktorów w tym okresie.

Kontrowersje całował się namiętnie na planie serialu Dynastia z Lindą Evans, to było na w tym czasie kontrowersja Rock miał też HIV, jeszcze było mało wiadomo o HIV. (Na Ekranie)

*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz