niedziela, 7 maja 2017

Zmieniajmy świat poprzez głoszenie Słowa Bożego


Głosimy Słowo Boże, najbliższym przyjaciołom, po chcemy z nimi być w niebie, Słowo Boże daję nadzieje wiemy czas zbliża się dzień przyjścia powtórnie Chrystusa, naszego Pana Zbawiciela.

Wielu ludzi są zamknięci w swojej perspektywie, nie chcą poznać prawdziwego Chrystusa, musimy ewangelizować wszędzie poznać prawdziwego Chrystusa kochającego, a nie który nienawidzi.

Walczymy o wolność, dla wszystkich nie ważne kim są chcemy nasze rodziny żyły w miłości, a nie w pogardzie odrzucaniu niesiemy miłość.

Nasza walka do prawo dane przez Boga, mamy walczyć o każdego, człowieka innego. Jesteśmy tęczową wiarą chrześcijan LGBT którzy jesteśmy tymi który Chrystus ukochał, odrzucają nas ludzie wyrzucają nas z kościołów, rodzin.

Bóg, Chrystus nas nie odrzuca do człowiek odrzuca, po osoby które odrzucają nas chcą być bogiem, chcą pokazać wszystkim jak poniżanie jest fajnie, nie jest fajne jest wiele bólu i łez. Musimy o tym głosić nienawiść przynosi zło, odrzucanie, łzy, ból.

Milczenie nasze, nie sprzeciwiamy się nienawiści złu do dochodzi do mordów, prześladowań. Głosimy Słowo Boże, Chrystus ma moc pogodzenia wszystkich nie ważne kim kto jest.

Musimy uczyć moralności, miłości do naszych nie przyjaciół. Korupcja, chciwość, pieniądze, psuje nasze człowieczeństwo ludzkość, ważniejsze jest dla wielu pieniądze, sława, a nie głoszenie Słowa Bożego.

Teraz, moment naszym życiu, jest czas, aby zrobić to co trzeba właściwego, walka o swoje prawa i szacunek. To nie my zagrażamy to nasi przeciwnicy zagrażają wolności, rodzinie, prawom człowieka. To fundamentalizm religijny zawsze pokazuje dochodzi do najgorszy przestępstw wobec drugiemu człowiekowi, mają pogardę do człowieka.

Modlę się żeby świat obudził z grzechu pychy. Od nas zależy zmiany, każdego nas, żeby świat zmienić się, każdy atak na nas wierzący LGBT w Polsce i na świecie, musimy jeszcze bardziej walczyć, głosić miłosierdzie wyjść do ludzi, pokazać że jesteśmy wierzącymi i LGBT społecznością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz