wtorek, 30 maja 2017

Były wiceprezydent USA uczestniczył ponownie w ślubie pary jednopłciowej



Joe Biden były wiceprezydent USA dał drugi ślub parze tej samej płci w ten weekend. Henry Muñoz i Kyle Ferrari, powiedzieli sobie tak. Wśród gości była aktorka Melanie Griffith, która pochwaliła się zdjęciem na swoim koncie portalu społecznościowym. „Moi drodzy moi przyjaciele Henry Munoz i Kyle Ferrari pobrali dziś przez wiceprezydenta Joe Bidena”, napisała na Instagramie. „Życzę im wieczną miłość i radosną podróż życia!!!”

Muñoz jest przewodniczący Komitetu  finansów Partii Demokratycznej. Pod rządami prezydenta Obamy, stał się pierwszym Latinosem który służyć w tej roli w partii, a on został wybrany ponownie w tym roku, kiedy Tom Perez został przewodniczącym partii demokratycznej.

Były prezydent ma już inny ślub na swoim koncie, osobiście dał ślub parze gejów pracowników Białego Domu administracji Obamy w sierpniu 2016 ślub Briana Mostellera i Joe Mashie.

Brian Mosteller zajmowali się w Białym Domu, Brain był asystentem prezydenta Baracka Obamy oraz dyrektorem zarządzającym Gabinetu Owalnego, jego mąż Joe Mahshie był koordynatorem podróży Pierwszej Damy Michelle Obamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz