środa, 5 kwietnia 2017

Klip muzyczny Trey Pearson - Silver Horizon, pierwszy klip chrześcijańskiego piosenkarza geja


Klip muzyczny Trey Pearson - Silver Horizon, to jego pierwszy klip muzyczny od kiedy ujawnił się jest gejem. Chrześcijański piosenkarz dla Teen Vogue, mówi że jest bardzo wolny i szczęśliwy całym swoim życiu.

Trey przyszedł długą drogę akceptacji siebie i własną seksualnością. Wychowywał się w domu, bardzo religijnym, gdzie mówiono że homoseksualizm jest zły. Choć jeszcze jako piosenkarz grupy Everyday Sunday i był żonaty z kobietą i ma dwoje dzieci. Mimo ujawnił się rodzina jego wspiera, była żona też, dostał od wielu wiele wsparcia i akceptacji.

Po wielu latach w zespole Everyday Sunday który wspólnie z nim dominował wiele na listach przebojów chrześcijański, teraz wraca jako solo na pewno będzie łatwo miedzy innymi przekonali inni chrześcijańscy homoseksualni piosenkarze miedzy innymi Chely Wright, ale na pewno jedno zyskali wolność i bycia sobą.

Trey dla Teen Vogue mówi że teledysk do „Silver Horizon”, jego pierwszy solowy klip. Dorastał słuchając przebojów taki jak Michael Jackson, Queen, Elton John - wzorował

W klipie Trey'a napisał Stephen Cone, film opowiada o 17-letnim synu pastora, który godzi się z własną seksualnością, całuje w kościele z chłopakiem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz