niedziela, 2 kwietnia 2017

Słowo Boże na niedziele Liturgie kościołów Metropolitan, Katedra Hope, Papież Franciszek ...


Reformowany Kościół Katolicki w Polsce: Kościół Starokatolicki w Republice Czeskiej (Unia Utrechcka) cieszy się od wczoraj nowym biskupem, którym został ks. Pavel B. Stránský. Módlmy się za Biskupa Pawła aby był, za swoim patronem, gorliwym głosicielem Zmartwychwstałego Chrystusa w swoim kraju i aby Kościół Starokatolicki w Czechach wzrastał.

Piosenkarka i prezenterka Vicky Beeching przemawia podczas konferencji Gay Christian Network w styczniu 2015 roku, mówiła o tym jak ujawniła się że jest lesbijką, jak być chrześcijanką i lesbijką.


Katedra HopeA gdy przybyli na miejsce, o którym mu Bóg powiedział, zbudował tam Abraham ołtarz i ułożył drwa. Potem związał syna swego Izaaka i położył go na ołtarzu na drwach. (1 Mż 22,9) ks. Andrzej Wójcik Parafia Ewangelicko - Augsburska w GliwicachKościół Middle ChurchMetropolitan Community Church LiturgiaMetropolitan Community Church BostonMetropolitan Community Church Cathedral SunCoast, FlorydaKościół św Stanisława Kostki w St. LouisPapież o Lutrze: uznać co pozytywne w reformacji, nie błędyPapież do Olimpiad Specjalnych: budujecie świat bez barierPapież o dialogu żydowsko-chrześcijańskimAnioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem


Homilia Ojca Świętego Franciszka wygłoszona podczas Mszy św. w Carpi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz