czwartek, 13 kwietnia 2017

Dziś Robert Biedroń odchodzi 41 urodziny


Dziś Robert Biedroń odchodzi 41 urodziny, zaczynał jako działacz prezes Kampanii Przeciw Homofobii, po pierwszy poseł na Sejm VII kadencji (2011–2014), a później pierwszy prezydent miasta który został wybrany jako jawny gej w 2014 został prezydentem Słupska.

Jest wieloletnim monogamicznym związku z prawnikiem Krzysztofem Śmiszekiem. Podczas swojej pracy w sejmie został jeden z najbardziej pracowitych posłów według Tygodnika Polityka.

Jest jeden nie wielu który jest sympatyczny polityków, krótkim czasie tysiące polaków widzi jego jako prezydent.

Wszystkiego najlepszego Robercie 41 nie będzie szczęśliwa i jeszcze wiele miłości partnera, rodziny i znajomy oraz wiele sukcesów zawodowy.

Robert Biedroń: "Bo to musi być straszna tragedia marnować życie na bycie kimś, kim się tak naprawdę nie jest. Domyślam się, jakie to może być, bo miałem tak przez pewien czas, jak dojrzewałem i nie mogłem się z tym pogodzić. To była tragedia. I myślę, że wszelka frustracja, nienawiść może wynikać też z tego, że ma się w tym sensie nieuporządkowane życie. Jak się ma takie problemy ze sobą, to się będzie nienawidziło cały świat, ten świat będzie się wydawał wrogi i nieprzyjazny. A warto być sobą!" (Dziennik.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz