sobota, 29 kwietnia 2017

News: Alice Weidel, Korea Północna, KaDo, Zeke Thomas, Gay USA, Kamyk Walker ...


Ponad 15 tys. osób demonstrowało w Kolonii przeciwko partii AfD, Alternatywie dla Niemiec, która miała w tym mieście konwencję. W jej trakcie wybrano dwie osoby, które będą stały na czele AfD we wrześniowych wyborach do Bundestagu - w tym Alice Weidel, ujawnioną lesbijkę, która wraz z partnerką wychowuje dwójkę dzieci. Chociaż jej partia jest przeciwko równości małżeńskiej i adopcji.

Alternatywa dla Niemiec to eurosceptyczna i antyimigrancka partia, która w marcu zeszłego roku odniosła duży sukces w lokalnych wyborach w Badenii-Wirtembergii, Nadrenii-Palatynacie i Saksonii-Anhalcie, wchodząc do parlamentów tych landów. W chwili obecnej jej poparcie w niemieckim społeczeństwie plasuje się w granicach 8 proc.

Polityczka znana jest z bardzo antyimigranckich wypowiedzi. Gdy zarzuca się jej hipokryzję, wspominając, że jej partia sprzeciwia się równości małżeńskiej i adopcji (a sama wychowuje dzieci), zwraca uwagę, że jest przeciwko poprawności politycznej - Queer.pl

Jang Yeong-jin napisał książkę autobiograficzną o swoim życiu w Korei Północnej. Nazwał ją „A Mark of Red Honour”. Homoseksualność tam nie istnieje. Korea dla niego to cela bez krat, ale z której ciężko uciec. To podwójne wyalienowanie – Koreańczyk z północy w Korei Południowej - wśród mniejszości seksualnej.

W jego ojczyźnie wszystko płynie inaczej, nawet historia dzieje się wolniej. Homospołeczne więzi zaś są bardzo mocne. Mężczyźni spędzają 10 lat w wojsku, tylko z mężczyznami. Na te relacje jest tolerancja, a nawet są one pożądane, jako forma braterstwa. Myślał, że ma jakiś defekt, który uniemożliwia mu stworzenie związku z kobietą – naturalnie bał się samotności.

„Na początku czułem się sfrustrowany i nieszczęśliwy, ale też zawstydzony, by komukolwiek powiedzieć, co czuję, że nie czuję zainteresowania płcią przeciwną, moją żoną…” – powiedział parę miesięcy wcześniej w rozmowie z „New York Times”.

Czy spotkał innych gejów w Korei Północnej? Prawdopodobnie tak, nawet jeden z nich mógł się w nim zakochać. W wojsku był mężczyzna wyższy rangą, który czuł dokładnie to, co Jang. Często mężczyźni rezygnują z małżeństwa i decydują się na samotność.

W obu Koreach homoseksualizm zdepenalizowano oraz zrównano wiek uprawniający do współżycia. Natomiast żadne formy związków prawnych nie są możliwe. Obie Koree nie podpisały Deklaracji Narodów Zjednoczonych. (...) - Queer.pl/CNN.


Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV


Kamyk Walker - Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka


Wielki dzień KaDo


Nieetyczna moja dziewczyna was wstydzi się


Dążąc do podniesienia świadomości w sprawie przemocy seksualnej, Zeke Thomas, syn gwiazdy NBA Isiah Thomas ujawnił, że został zgwałcony. DJ i producent Thomas powiedział, że po raz pierwszy zgwałcony został w wieku zaledwie 12 lat i ponownie w ubiegłym roku. W ABC mówi o swojej seksualności.

Przemoc seksualna do też dotyczy osób LGBT tysiące są umawianie się po przez aplikację randkowe nie wiadomo z kim grozi nam niebezpieczeństwo.Wystąpił w kampanii przeciwko przemocy seksualnejBrak komentarzy:

Prześlij komentarz