wtorek, 11 kwietnia 2017

Polski rząd wspiera leczenie homoseksualizmu - leczenie homoseksualizmu zły dotyk boli przez całe życie


„Premier Szydło przyznała nagrodę ”obrony moralnej” m.in. grupie Odwaga, która leczy gejów i lesbijki z ich seksualności. (…)

Leczenie ma polegać na korekcie zachowań wynikających ze złych relacji pacjenta z matką lub ojcem. Odpowiedzią na „schorzenie” ma być przyjęcie nauki Kościoła, bo w głębi duszy każdy jest hetero.

To nic, że Światowa Organizacji Zdrowia wykreśliła homoseksualizm z listy chorób (…) a Polskie Towarzystwo Seksuologiczne uznaje „leczenie” za niezgodne ze współczesną wiedzą i mogące skutkować poważnymi urazami psychicznymi. (…) A więc leczmy. Wypełniajmy poradnie, szpitale, kościoły (...).

Osoby całkowicie homoseksualne stanowią ok. 10% społeczeństwa, podczas gdy przynajmniej 30% kleru (jak podaje dr Maciej Bielawski, były ksiądz) to ludzie o orientacji homoseksualnej. Wracając do założeń terapii Odwagi – każdy jest hetero. Tylko nie terapeuci. (…)

Chorobę, która nie jest chorobą, leczy się, choć nie da się jej leczyć. A terapia polega na przyswajaniu nauk instytucji, w której odsetek „chorych” jest wyższy niż na Paradzie Równości” – Sylwia Kubryńska w felietonie w „Wysokich Obcasach” (Replika)

Każda osoba z wyższym wykształceniem powinna przejawiać zdolność do krytycznego myślenia ale szereg badań psychologicznych pokazuje, że obawy o własny światopogląd blokują akceptację dowodów.

Taka dominacja przekonań nad danymi empirycznymi wynika z dwóch czynników - dysonansu poznawczego i efektu sprzeciwu. "Gołym okiem" widać to w polemice Jacka Januszewskiego najpierw z psychologiem i psychoterapeutą z UJ dr. hab Grzegorzem Iniewiczem, a teraz ze mną, po tym, jak na DEONIE stanąłem w obronie krakowskiego psychologa i redakcji "Tygodnika Powszechnego" przed oskarżaniem ich o manipulację.

Januszewski woli jednak tendencyjne podejście do badań, nieobce członkom organizacji religijnych stawiających sobie za cel promocję "etyki biblijnej", i nie widzi - bo nie studiuje metaanaliz - że od 1957 roku do 2016 opublikowano już szereg badań na podstawie których nie można traktować homoseksualizmu jako zaburzenia psychicznego, albo twierdzić, że nikt się takim nie rodzi. (...) - Deon.pl

Ci którzy naprawdę leczą do są kryptogeje, wiele razy już napisałem o tym jak wychodzą na jaw skandale wśród terapeutów od leczenia homoseksualizmu wiele to molestowania. Dla mnie leczenie homoseksualizmu jest złym dotykiem, boli przez całe życie.

Kilka szokujący historie Ekwador jak się tam leczy homoseksualizmem, dzieci są leczeni z swojej orientacji poprzez prądem, wielu ledwo przeżywają. Porywają dzieci homoseksualne nie karmią, torturują psychicznie. Inni terapeuci swoi pacjentów gwałci że dzięki temu zostaną wyleczeni z homoseksualizmu.

National Center for Lesbian Rights pisali list publicznych z dziewięcioma byłymi przywódcami ruchu "ex-gay", w którzy ujawniają prawdę o tzw terapii konwersji.

W pewnym momencie, byliśmy nie tylko głęboko zaangażowani w ruchu "ex-gay", byliśmy założycielami, przywódcami i organizatorami. Ponad pół wieku doświadczenia, więc niewielu ludzi ma tyle wiedzę na temat nieskuteczności i szkodliwości terapii leczenia homoseksualizmu. Wiemy z pierwszej ręki co to jest emocjonalne i duchowe szkody może spowodować, zwłaszcza dla nastolatków LGBT. My lepiej wiemy. My kiedyś wierzyliśmy, że orientacja seksualna lub tożsamość płciowa jest wyborem i można zmienić. Patrząc wstecz, nauczano nas, że nasza orientacja można poprawić. Mówiono nam, że bycie LGBT jest złe, chore, grzeszne, jest przeciwko Bogu.

Odzyskiwanie życie po terapii leczenia z homoseksualizmu jest trudne. Niektórzy na zawsze zranieni emocjonalnie. Terapia wzmacnia homofobie, lęk, poczucie winy i depresję. To prowadzi do wstrętu do siebie i emocjonalnej i psychicznej krzywdy, gdy zmiana nie udaję się. Niestety, wielu wybiera samobójstwo wskutek terapii nie udanej. W związku z tym, teraz jesteśmy zjednoczeni w naszym przekonaniu, terapia jest zarówno nieefektywna i szkodliwa. Potępiamy próby zmiany orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej. Upominamy rodzicom żeby kochać i akceptować swoje LGBT dzieci. Błagamy kościół zaakceptować, przyjąć osób LGBT z pełnej równości i integracji.

Stacja ABC program 20/20 badała dotyczące tak zwane terapii leczenia homoseksualizmu. Jak się leczy w przeszłości miedzy innymi po przez kastrację chemiczną, terapię hormonalną, terapię elektrowstrząsami, stosowanie leków wywołujących nudności i masturbację.

Mimo praktyka została zakazana w Kalifornii, Oregon, w stanie New Jersey, Vermont, Illinois i Waszyngtonie 20/20 raport ujawnia, że wiele oszołomów nadal wmawia i leczy homoseksualizm.

ABC raport pokazuje również program terapii konwersji w Alabamie, w którym chrześcijańscy oszołomy wielu zostało skazanych za molestowanie dzieci oraz zarzuty pobicia nastolatków, którzy stawiali opór nie chcieli się wyleczyć z orientacji.

Miedzy innymi Peter Sprigg z Family Research Council (FRC) powiedział dla ABC News, że Trump pomoże że wreszcie będzie można jawnie leczyć homoseksualizm i obali prawa zakazujące leczenia orientacji. (Towleroad)

Wiele coraz więcej dowodów prawdy o tak zwane leczeniu homoseksualizmu, wiele historii są tragiczne umierają, nawet doprowadzają do samobójstwa, głodzenia, przemocy. Leczenie homoseksualizmu jest złym dotykiem, boli przez całe życie. Leczenie homoseksualizmu jest jak pedofilia powinna być ścigana przez prawo.

Powinno wielką koalicję przeciw "złym dotyku" leczeniu homoseksualizmu, karać do surowo osób które doprowadzają do krzywdy. Polski rząd daję nagrodę Odwadze pokazuje obrzydliwość, czy homoseksualiści pisowcy też się leczą, nie zaczną od siebie. Zmuszają inny leczyć, a sami żyją jak chcą oto hipokryzja po katolicku.


Nawet czołowy przywódca organizacji od leczenia homoseksualizmu Alan Chambers twórca Exodus International, przyznał że jest nadal homoseksualistą. Nie można zostać wyleczony to co mówił wcześniej było bzdurami i przeprasza osób homoseksualny.Terapia Przemiany jest uznawana za nieefektywną, szkodliwą i potencjalnie zabójczą. W tym reportażu, VICE dostał wyłączny dostęp do jednej z setek Terapii Przemian w USA. Podczas programu „Podróży do męskości" uczestnicy płacą ponad 600$ by uczestniczyć co weekend w zajęciach, które ponoć mają im pomóc przezwyciężyć ich orientację seksualną. Jedynym warunkiem by zostać członkiem personelu na spotkaniach jest ukończenie tej terapii z sukcesem.

Vice reporter spotyka się z inicjatorem Terapii Przemiany dr. Josephem Nicolosi, który pomimo zakazu prowadzi leczenie małoletnich w stanie Kalifornia. Dziennikarz stara się też zbadać, jak wygląda kontrowersyjna walka o legalizację indywidualnej Terapii Przemiany dla niepełnoletnich. Wybraliśmy się też na coroczną konferencję społeczności gejowsko-katolickiej, by porozmawiać z dawnymi liderami „ex-gejów", m.in. Johna Smida z „Love in Action".


Dr Robert Spitzer który wycofał swoje badania że można leczyć homoseksualizm, ale wielu do tej pory używają jego badania wmawiają że są aktualne.Richard Cohen, człowiek który leczy poprzez przytulanie, czy naprawdę nikt nie widzi coś tu nienormalnego. On wykorzystuje pacjentów, nie może jawnie przytulać się do faceta, to stworzył pod przykrywką terapie przytulenie cie wyleczy z homoseksualizmu. To po prostu jest molestowanie seksualnie.Brian Nesbitt wychował się w religijnym domu. Poszedł do NARTH żeby zostać wyleczony z homoseksualizmu, terapeuta Chris Austin który go leczył, co później z tym terapeutą stało się został skazany za seksualne wykorzystywanie klientów to tak się leczy homoseksualizm poprzez wykorzystanie seksualne.Brent Almond, ostrzega przed "leczeniem homoseksualizmu" opowiada swoją historie:Matka z PFLAG ostrzega przed grupami które leczą homoseksualizm, mówi oni dzielą rodzinę, doprowadzają do samobójstwa osób homoseksualny.Inne ofiary leczenia homoseksualizmu opowiadają o sobie i doświadczenia z leczeniem homoseksualizmu.