piątek, 21 kwietnia 2017

Spice Bears, polskie miśki na szpilkach


Grześka, Maćka, Łukasza i Lakiego połączyło Stowarzyszenie Bears of Poland. Znajomość przerodziła się w przyjaźń i - jak sami mówią - "szalony projekt, który nazwaliśmy Spice Bears".

"Nie chodziło tu o zwykłą parodię Spice Girls. To miało być coś więcej. Dlatego postanowiliśmy założyć szpilki oraz leginsy i pobawić się w mieszankę stylizacji męsko-damskiej" - mówią w rozmowie z Queer.pl

Panowie podkreślają, że chcą pokazać, szczególnie osobom LGBT, że trzeba mieć dystans do siebie i nie należy się siebie wstydzić. "Być może wybraliśmy na to zbyt karykaturalną formę, ale w taki właśnie sposób możemy dotrzeć do innych z hasłem: Bądź sobą, wyraź siebie, wyjdź z szafy i czuj się wolny. Życie może być kolorowe, tylko musisz zrobić pierwszy krok.

Spice Bears mówią, że społeczność LGBT jest bardzo różnorodna i jest w niej miejsce dla każdego. "I to jest właśnie nasz pierwszy krok do wolności. Może nie wszystkim się spodoba, ale zapewniamy, że u niejednej osoby uśmiech pojawi się na twarzy – już to sprawdziliśmy" - dodają.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz