niedziela, 23 kwietnia 2017

Amerykańscy biskupi katolicy chcą wykluczyć osób LGBT praw do adopcji


Amerykańscy biskupi katolicy, zatwierdzili ustawę kongresu, chcą wykluczyć osób LGBT prawa do adopcji dzieci. Wszystko w imię wolności religijnej ble ble ale jak wiadomo to też uderzy w osoby hetero już wcześniej pisałem że hetero też nie będą mieć prawa dzieci z powodu różny miedzy innymi że rozwodnicy. ( New Ways Ministry)

Zamiast dobro dzieci to będą dawać dzieci fanatykom religijnym, kościół mówi tak o prawa dzieci do matki ojca, a gdzie byli kiedy je gwałcili. Ile rodzin zniszczyli przez kłamstwa, molestowanie, odrzucanie dzieci LGBT. Mówią o wartościach rodziny, żyją sobie jak chcą rzekomym celibacie każdy wie jak to wygląda

Też wśród dzieci które czekają do adopcji są to dzieci LGBT, zamiast dobro dziecka wrzuci takie dziecko w rodzinę gdzie homoseksualizm jest nie akceptowany, do tragedia dla takiego dziecka. Zamiast domu kochającego wpadli znów gdzie nikt ich nie chce.

Dokument Foster Care's Invisible Youth, opowiada na temat rodzin zastępczy i dzieci LGBT, jak rodziny zastępcze odrzucili swoje dzieci adoptowane po są LGBT.