niedziela, 15 stycznia 2017

Słowo Boże na niedziele Liturgie kościołów Metropolitan, Katedra Hope, Papież, Starokatolicy ...


Zapraszamy do wypełniania ankiety dot. grupy spotkaniowej dla wierzących osób LGBTQIA w Toruniu. Czy taka grupa spotkaniowa jest potrzebna w Toruniu? Czy wierzące osoby LGBTQIA z Torunia i okolic są zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach takiej grupy, a jeśli tak - dlaczego? Pomóż nam ustalić, czy SPR ma zacząć tworzyć grupę spotkaniową dla wierzących osób LGBTQIA wypełniając ankietę dostępną TUTAJ.

Ze smutkiem odebraliśmy informację o śmierci księdza infułata Romana Skrzypczaka, proboszcza parafii polskokatolickiej pod wezwaniem Św. Kazimierza w Poznaniu.

Był wspaniałym duszpasterzem, starokatolickim prezbiterem od lat zaangażowanym w ruch ekumeniczny w Poznaniu i Wielkopolsce. Był kapłanem o otwartym sercu, kochany przez swoich parafian. Pogrzeb Ks. Romana Skrzypczaka odbędzie się w środę 18 stycznia w Poznaniu. (Reformowany Kościół Katolicki w Polsce)


Rozważanie Przemka Starosty na 2. Niedzielę po Epifanii - Niedzielę Cudu w Kanie.Dla sióstr i braci transpłciowy którzy myślą że Bóg odrzuca ich po są inni, mimo w Polsce dominuje kościół katolicki publicznie on nienawidzi osób transpłciowy, jest wielu którzy akceptują trans osoby. Ale też są inne kościoły jak np w USA gdzie jest tysiące chrześcijański kościołów wiele te większe jak luteranie witają trans osoby są mile widziane.

Pięć miesięcy kościół Grace Lutheran Church w Minnesocie powitane oświadczenie specjalnie do wszystkich orientacji seksualnych, tożsamości płci i wyrażeń związanych z płcią, długoletni członek zgromadzenia wyznaje publicznie jest transpłciowych, audio kazanie duchownej księdza Roske-Metcalfe'a.Katedra Hope


Nadto powiedział: Nie możesz oglądać oblicza mojego, gdyż nie może mnie człowiek oglądać i pozostać przy życiu. (2 Mż 33,20)Zjednoczony Ekumeniczny Kościół Katolicki - 2 Niedziela Okresu Zwykłego 15 01 2017


Kościół Middle Church

Metropolitan Community Church BostonMetropolitan Community Church LiturgiaMetropolitan Community Church Cathedral SunCoast, Palm Beaches, FlorydaJoyce Meyer - Tarcza wiaryPapież na Mszy: w sercu rozgrywa się „dziś” naszego życiaPapież na piątkowej Mszy: pójście za Jezusem wymaga ryzykaAnioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem


The Hour of Power


Wszystkie wrocławskie kościoły ewangelikalne wchodzące w skład Przymierza Pastorów po raz kolejny spotkały się, aby razem stanąć przed Bogiem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz