niedziela, 15 stycznia 2017

Prawdziwe historie kowbojów gejów o akceptacji, homofobii i miłości


Dan i Miki są parą gejów kowbojami mieszkają w North Queensland, Australii kanał SBS2 przestawili ich historie.

Dan mieszkał w mieście przez jakiś czas. Miki spotkał Dana na wycieczce, aby zobaczyć kraj, a po poznaniu siebie, osiadli w swoim ranchu.

Para budzą przed wschodem słońca, karmią kury, krowy i konie, i chronią swoje zwierzęta od burz, które przychodzą nad górami. Oni też kłócą się jak każda para.

To prawie jak filmie Tajemnica Brokeback Mountain Jack Twist chciał z Ennis del Mar, być ze sobą, ale tylko szczęśliwsza historia realnej pary niż filmowej.


International Gay Cowboy Association federacja cowboyów osób homoseksualny


Dan i Miki, para gejów z Australii w kampanii na rzecz równości małżeństw


Dokumentalistka i reporterka Lisa Ling, dotyczące Gay Rodeo w USA, o społeczności gejowskiej o homofobii, akceptacji kim są.Ivan wraca do swojego wiejskiego miasteczka rodzinnego Tumut w wieku 21. Wyjechał jako nastolatek po dzieciństwa zastraszania z powodu swojej seksualności, wraca do wiejskiego miasteczka w Australii.Gay Rodeo w DenverCowboy Forever, krótki film dokumentalny francuskiego reżysera Jean-Baptiste Erreca, na temat sytuacji homoseksualistów w Mato Grosso do Sul. Reżyser zabiera w podróż po magicznych krainach Mato Grosso do Sul historia o przyjaźni i tolerancji między John, heteroseksualnym kowbojem i Govinda, gejem kowbojem.The International Gay Rodeo Association ich klip "będzie lepiej"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz