czwartek, 5 stycznia 2017

20 prawicowców homofobów amerykański którzy okazali się homoseksualistami


Jak prawicowiec krzyczy o homolobby, promocja homoseksualizmu i atakują nas wiele zdarza się że sam są homoseksualistami. 20 republikanów którzy przyłapano na zabawach z chłopcami i facetami, lista NewNowNext:

Jon Hinson który był kilka razy aresztowany za "homoseksualizm" jeszcze był karalny w USA, gdy zaakceptował ale umarł na AIDS.

Troy King - nazywał homoseksualizm upadkiem społeczeństwa, dodatkowo próbował zakazać zabawek erotyczny w Alabamie. W 2008 roku został przyłapany przez własną żonę w łóżku z mężczyzną.

Roy Ashburn - głosował wszelki ustaw LGBT, ale został w końcu przyłapany na jak jechał po pijanemu i z kochankiem.

Richard Curtis - nie lepszy głosował też przeciwko LGBT, ale został ujawniony przez "męską prostytutkę".

Ed Schrock - też głosował wszelki prawom osób LGBT, ale wyszło jest gejem kiedy ujawniono seks taśmę z innym mężczyzną zabawiał się.

Carl Kruger - głosował przeciw LGBT, ale został skazany na 7 lat więzienia za afery korupcyjne.

Jim Kolbe - który za dużo afer ma na koncie nie właściwe zachowanie, mimo później zmienił zdanie poparł równość małżeństw, ale odszedł.

Jim West - były burmistrz Spokane, Washington, oskarżony o molestowanie skautów, przed śmiercią żałował że był przeciwko i głosował przeciwko prawom LGBT.

Paul Babeau - szeryf Pinal County był wielką gwiazdą republikanów w Arizonie, ale gdy wyszło skandal jak groził swojemu byłemu chłopakowi deportacją i zniszczy go.

Robert Bauman - założyciel wielu organizacji w nazwie mieli moralność, był szok gdy w 1980 roku wyszło jest homoseksualistą. Został aresztowany z 16 letnim chłopakiem męską prostytutką.

Mark Foley - były kongresmen wyszło na jaw jak smsował z 16 i 18 latkami, popierał Trumpa.

Bob Allen - inny republikanin który głosował przeciwko LGBT, żonaty z kobietą, gdy został aresztowany przez policjanta który udawał "męską prostytutkę".

Chris Myers - były burmistrz Medford, New Jersey, żonaty z kobietą, też przyłapany z męską prostytutką.

Richard Curtis - inny polityk republikański przeciwnik LGBT, który też został przyłapany z "męską prostytutką".

Phil Hinkle - który miedzy innymi głosował przeciwko małżeństwom homoseksualnym, oczywiście został przyłapany jak umówił się facetem przez portal i zaprosił go do hotelu na seks.

Bruce Barclay - otwarcie mówił że homoseksualizm jest grzechem, ale i on został za swoją hipokryzję przyłapany z "męską prostytutką" i seks taśma.

Larry Craig - były senator republikański który został aresztowany na lotnisku za podrywanie w publicznym kiblu faceta.

Steve Wiles - człowiek który przeciwko małżeństwom homoseksualnym był wyszło że przepierał się za drag queen.

Randy Boehning - który oczywiście też głosował przeciwko LGBT, został przyłapany gdzie na Grindrze.

Mike Yenni - był burmistrzem Kenner, ożenił się z żoną Michelle, kiedy wyszło na jaw że romansował z 17-letnim Alex Daigle. Jak wielu Zaprzecza jest homoseksualny, wielu obwiana alkohol czy narkotyki.

Dokument opowiadający o amerykańskich politykach, którzy są gejami, ale się do tego publicznie nie przyznają, a co więcej, opowiadają się za antygejowskim ustawodawstwem. Jednym z bohaterów jest Larry Craig, znany konserwatywny senator, który w 2007 roku zasłynął zakłóceniem porządku przez nagabywanie w publicznej toalecie tajnego policjanta.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz