piątek, 27 stycznia 2017

Składka na równość – przekaż 1% na wybór twój Miłość nie wyklucza, albo KPH, czy Lambada Warszawa, lub TransFuzja


Być może przymierzasz się właśnie do rozliczenia PIT-28 za 2016 rok. Czy wiesz, że możesz przy okazji wesprzeć Miłość nie wyklucza, przekazując nam 1% swojego podatku?

Wystarczy, że w rubryce 134 wpiszesz nasz numer KRS 0000485267, a w rubryce 135 kwotę 1% podatku (zaokrąglając grosze do pełnych dziesiątek w dół).

Wiemy, że przy wyborze organizacji do wsparcia możesz mieć szereg wątpliwości. Chcesz poznać nasze plany, zmianę, którą chcemy osiągnąć oraz sposób jej raportowania.

Na stronie http://mnw.org.pl/1procent przeczytasz o naszych pomysłach na wykorzystanie przekazanych funduszy, czyli to, w jaki sposób chcemy przybliżyć moment wprowadzenia małżeństw dla par jednopłciowych w Polsce.

To, czy uda się zrealizować nasz plan na 2017 rok w zakresie edukacji, prawa, lobbingu, czy budowy zaangażowanej społeczności LGBT+ i ruchu sojuszniczego zależy właśnie od Ciebie.

Wszystko po to, abyśmy za kilka lat mogli i mogły wspólnie świętować zmiany w zakresie praw i akceptacji związków osób LGBT+ w Polsce.

Wierzymy, że z Twoją pomocą uda się to osiągnąć. Co jeszcze możesz zrobić?

Udostępnij ten post. Namów przyjaciół, rodziców i znajomych do jednoprocentowego, pospolitego ruszenia na rzecz Miłości, która Nie Wyklucza

Pamiętaj też o nas przy składaniu deklaracji PIT-36, PIT-36L, PIT-37 i PIT-38. Jeżeli deklarację rozlicza Ci pracodawca, koniecznie skontaktuj się z księgowością i poinformuj o swojej decyzji!
Dziękujemy Ci za zaufanie!


Według badań z 2012 roku młodzi geje, lesbijki, osoby biseksualne czują się cztery razy bardziej osamotnione i pięć razy częściej myślą o samobójstwie niż ich heteroseksualni rówieśnicy. Co czwarty widzi w szkole homofobiczną przemoc i aż 80% słyszy wyzwiska odnoszące się do orientacji seksualnej.

To w jakiej Polsce będą dorastały młode osoby LGBT zależy od nas wszystkich! Pomoc, jaką otaczamy młodzież LGBT, jest możliwa m.in. dzięki osobom, które przekazują 1% podatku na KPH. Dołącz do nich! Pamiętaj o wpisaniu naszego numeru KRS 0000 111 209 rozliczając w tym roku swój PIT.

Przekaż swój 1% Kampanii Przeciw Homofobii KRS 0000 111 209


Jesteśmy zgranym zespołem – razem się wzruszamy, oburzamy, dyskutujemy, pomagamy sobie nawzajem, ale przede wszystkim chcemy pomagać innym. Dołączyliśmy do Lambdy Warszawa po to, żeby każda osoba, która przechodzi cięższy moment w życiu ze względu na swoją orientację seksualną i tożsamość płciową mogła do nas wpaść i zobaczyć, że fajnie jest być tym, kim naprawdę się jest. Po prostu, po ludzku.

Mamy masę pomysłów i wiele w z nich udaje nam się każdego dnia wcielać w życie. Niesiemy bezpośrednią pomoc przez porady psychologiczne, terapeutyczne, prawne, grupy wsparcia, rozwojowe i telefon zaufania. Edukujemy i szkolimy w zakresie równego traktowania, zajmujemy się profilaktyką HIV/AIDS oraz przeciwdziałaniem uzależnień. Ręce mamy zawsze pełne roboty, ale chcemy jeszcze więcej.

Pamiętajcie, pomoc jest jak klocki domino – Wy możecie popchnąć nas do działania, a my popychamy do zmiany swojego życia innych. Dzięki Twojemu wsparciu możemy działać jeszcze skuteczniej.

Jeśli używasz innego sposobu rozliczenie wystarczy, że w składanym zeznaniu podatkowym za 2016 rok, w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpiszesz nasz KRS 0000140531. Resztą zajmie się Urząd Skarbowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, celach i wydatkach, zerknij na stronę Lambdy Warszawa


TransFuzja: To już dziewięć lat naszej działalności na rzecz osób transpłciowych!

Pomóżcie nam kontynuować tę pracę - przekażcie 1% swojego podatku na naszą działalność.

Wystarczy w odpowiednim polu w deklaracji podatkowej wpisać nasz numer KRS – 0000309669.

Wasz jeden procent wspiera naszą pomoc psychologiczną, socjalną i warsztatową oraz zabezpieczać grupy wsparcia i działalność rzeczniczą!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz