poniedziałek, 30 stycznia 2017

Miłość Nie Wyklucza Rozmowy - Normalność VS Przegięcie


Miłość Nie Wyklucza Rozmowy - Normalność VS Przegięcie, nasze środowisko lubi dyskryminować sam wielokrotnie byłem poniżany czy przegięciem najbardziej niesprawność. Wielu kojarzy gejów to super piękni, muskani to trochę wygląda jak kobiety są przestawiane w media i wszyscy myślą że są piękne i szczupłe.

Tak naprawdę te drag queen i zniewieściali są bardziej odważni, mają więcej odwagi niż od tych tak zwane "normalny", po potrawią wyjść na ulicę ubrani jak chcą, a nie myśleć co ludzie powiedzą, wielu ma to w dupie.

Jednej strony mówi się nie każdy będzie sobą, ale zaraz tylko nie te "faceci w sukience", "faceci w skórze" itp.

Tak naprawdę ta nienawiść pochodzi od otoczenia, jak Mariusz Kuc mówi mimo sami też są "zniewieściali", ale myślą podobnie jak homofoby. Trzeba zmienić myślenie, odrzucić naprawdę co tam inni ludzie, to tak naprawdę to ich problem, a nie nas. Akceptować sami siebie.

Wszyscy nas nie musi lubić, trzeba nie raz olać. Wielu działaczy miało podobnie problem miedzy innymi Robert Biedroń, dziś jak to kochają go, ale tak nie było ładnie, pamiętam jak wielu go z środowiska wyzywali.

Tak naprawdę więcej nas łączy niż dzieli tylko my nie chcemy prosto popatrzyć w głąb siebie i poznać ich. Czy ateista, chrześcijanin, normalny, drag queen ... Naprawdę przestajemy te kłótnie nie warto. Nie każdy będzie sobą i to jest najważniejsze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz