piątek, 13 stycznia 2017

Prezydent Obama zrobił niespodziankę wiceprezydentowi Joe Biden przyznał jemu medal wolności


Wiceprezydent Joe Biden popłakał z wzruszenia kiedy prezydent Obama zaskoczył i dostał najwyższe odznaczenie cywilne, Prezydencki Medal Wolności, podczas ceremonii w Białym Domu.Wiceprezydent Joe Biden był wspaniałym naszym przyjacielem jako pierwszy w historii dał ślub parze tej samej płci. Biden urzędował na weselu dwóch członków Białego Domu Brian Mosteller i Joe Mahshie.

Brian Mosteller zajmował się w Białym Domu, był asystentem prezydenta Baracka Obamy oraz dyrektorem zarządzającym Gabinetu Owalnego, jego mąż Joe Mahshie jest koordynatorem podróży Pierwszej Damy Michelle Obamy.

Zamieszczając zdjęcie ceremonii na Twitterze, Biden napisał: "Dumny jest miałem okazję zaślubin Briana i Joe w moim domu. Nie mógłbym być szczęśliwszy, dwóch długoletni pracowników Białego Domu, dwójka wielki facetów".

Wcześniej Joe Biden w programie NBC zmienił poglądy zaakceptował małżeństwa jednopłciowe, pięknym stylu powiedział jest też praktykującym katolikiem. Mimo wielu katolicki biskupów dostało szału że on wspiera LGBT i jeszcze daje ślub parzę gejów, jeden biskup nawet chciał zakazać jemu prawo do komunii świętej.


Prezydent Barack Obama i wiceprezydent Joe Biden tez złożyli kwiaty w miejscu pamięci ofiar masakry z "gejowskiego" klubu Pulse.


Wiceprezydent Joe Biden wystąpił w kampanii będzie lepiej


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz