sobota, 7 stycznia 2017

Zaręczyny 2016 roku par jednopłciowy - siłownie, koncerty, parady, wiece wyborcze ...


Travis Wall amerykański tancerz i instruktor tańca znany jest z programu So You Think You Can Dance i jego partner Dom Palange zaręczyli się.


Aktor Daniel Franzese, najbardziej znany roli w filmie Wredne dziewczyny (Mean Girls) i serialu Spojrzenia, ogłosił, zaręczył z swoim partnerem Joseph Bradley Phillips.

Dwóch instruktorów fitness Adam i Jared zaręczyli. Adam i Jared, poznali się w klubie fitness, po raz pierwszy spotkali się kiedy Adam przybył do Joyride, szukał pracy instruktora w marcu ubiegłego roku. Jared był pierwotnie miał zadanie szkolenia Adama i od razu zakochali się. Przy pomocy rodzin i przyjaciół Adam oświadczył się Jaredowi.Nico i Mikey zaręczyny na siłowni.Jake Conrad chciał się oświadczyć swojemu chłopakowi, Michaelowi Holtzmanowi podczas meczu Chicago Bulls, których Michael jest wielkim fanem.Joey Grant Luther, model z Wilhelmina Models oświadczył się swojemu chłopakowi Julio NunoJames i jego partner Anthony, który są fanami Power RangersGino i KristionMichael Richman i John Rabbia para gejów z Nowego Jorku. Spotkali się po raz pierwszy w Nowym Jorku w roku 2013 podczas parady. Tak się stało że zaręczyli się podczas parady w tym roku.Dwóch policjantów podczas parady Gay Pride LondynPiosenkarka Kesha pomaga fanowi zaręczyć się z swoim chłopakiem na scenie w Disney World.Przy pomocy Adele para gejów się zaręcza. Corey, który pochodzi z Michigan w USA, nerwowo wstał na scenie on zaprosił swojego chłopaka od dwóch lat są razem, Martina, który jest szwajcarem.Następny koncert zaręczyny gejów, teraz na koncercie Adeli, para Andre Soderberg i Simon Carlsson. Do oświadczyn doszło podczas trasy koncertowej Adeli w Kopenhadze. Adele zaprosiła na scenę parę fanów ze Szwecji. Andre nagle uklęknął przed swoim chłopakiem i poprosił go o rękę.Para gejów zaręczyła podczas koncertu Years &Years w Seattle. Matthew i Tyler zaręczyli się dostali gratulacje od zespołu na Twitterze.Laura Pausini – włoska piosenkarka, która ma swoje tourne po Ameryce, przystanek w Meksyku zaskoczyli wszystkich swoich fanów z zaręczyn na scenie. Laura powiedziała że otrzymała e-maila, w którym Luis poprosił ją o przysługę nie mogła zignorować, poprosił pomoc zaręczyć się z swoim chłopakiem. Julio, który jest zagorzałym fanem Laury i nie wiedział, co się stanie.Mimo przegranej Hillary Clinton, nie którzy jej pracowników nie podają się. Kyle Rush był zastępcą szefa działu technologii w kampanii Hillary Clinton. Spotkał się ze swoim partnerem, Greg Goodwin, po raz pierwszy w 2013. Oświadczył się swojemu partnerowi podczas wiecu wyborczym w Pensylwanii.National Geographic kanał przygotował niespodziankę dla pary gejów oświadczyny na swojej stronie YouTube.  Badacze Kevin McLean i dokumentalista Dan. Podczas ostatniej podróży do Panamy. Kevin oświadczył się Donowi.


Mężczyzna proponuje swojemu chłopakowi na ślubie swojego najlepszego przyjaciela. Zamiast rzucenie bukietu pana młoda, ona biegnie w tłum i podaje go Scottowi Gray. Po czym chłopak Scotta, Mark Foster, klęka na jedno kolano i oświadcza się.Darell zaskoczył swojego chłopaka Rechard na Times Square podczas podróży do Nowego Jorku na początku tego roku, ale postanowił podzielić teraz filmem, aby udowodnić, że miłość naprawdę jest przeciw nienawiści (Love Trumps Hate).

Jest pierwszy "Dream Proposal" nowa kampanii zainicjowanej przez WeddingWire która ma na celu pomóc ludziom zaręczyć. Kiedy Rachel, straciła swoją pierwszą żonę, Abby, przez raka, postanowiła zaproponować Amandzie przez WeddingWire zaręczyć się, nie miała pojęcia, Amanda miała plany też chciała zaręczyć z nią.


Mark McDermott oświadcza się swojemu chłopakowi Yuval David, nawet nie myślał że ten dzień będzie jego szczęśliwy dzień, poprzez flash mob Mark oświadcza się Yuvalowi.


Josh Daniel Green, który gra latającą małpę w musicalu Wicked na Broadwayu, gdy kurtyna obsada zakończyła grę w noc Bożego Narodzenia, wszyscy zebrali się wokół niego, myślał  zdjęcie obsady wspólne. Kiedy inny aktor Daniel Robinson jego chłopak wyciągnął pierścionek i oświadczył się przed wszystkimi.


Po meczu brazylijskiej reprezentacji kobiet w rugby wolontariuszka pomagająca w organizacji imprezy, Marjorie Enya, oświadczyła się swojej partnerce, brazylijskiej rugbystce, Isadorze Cerullo.Gej Brytyjski lekkoatletyka Tom Bosworth zaręcza się z swoim chłopakiem Harry Dineley czasie Igrzysk Olimpijski w Rio.Ricky Martin gościł w programie Ellen DeGeneres, wyznał o tym że zaręczył się z swoim partnerem Jwanie Yosefie.Guru fitnessu Jillian Michaels zaręczyła się z swoją partnerką Heidi Rhoades w finałowym odcinku Po prostu Jillian na kanale E!.


Piosenkarz Jonathan Knight znany z New Kids on the Block, zaręczył się z swoim partnerem trener osobistym Harley Rodriguez.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz