niedziela, 15 stycznia 2017

Dlaczego bycie gejem i lesbijką jest fajne gdy akceptujemy się


Byciem gejem i lesbijką jest fajne, gdy akceptujemy się:


1. Mamy piękną kulturę i historię, która pokazuje wytrwałość wielu osób, dzięki osobom LGBT wiele nie było piękny rzeczy. Jesteśmy twardsi i odważniejsi walczyć o swoje prawa mimo wielu krajach grozi nam więzienie czy mordują nas to podtrawimy walczyć o swoją godność i swoje prawa.

Umiemy walczyć bardziej niż hetero po pierwszy porażka walczymy dalej jak Alan Turing, nie podał się łamaniem maszyny nazistowskiej. Mimo to że był gejem gdzie homoseksualizm był karalny, walczył o dobro inny i skończyć szybciej wojnę i dzięki temu miliony osób uradował. Czy jak Dawid i Kuba, mimo po pierwszym klipie dostali wiele hejtu nagrali następne klipy i planują ślub zagranicą.


2. Jesteśmy wspólnotą, podtrawimy pod tęczą zjednoczyć tysiące osób, może nie w Polsce ale to problem nie z powodu orientacji hetero mają w Polsce ten sam problem. Na paradach naszych jest cudownie kolorowo i wiele miłości, a nie jak heterycki gdzie wzywają do nienawiści nie pasujący do społeczeństwa.


3. Jesteśmy wszędzie nawet w takim hipermacho sportach jak zapasy, boks czy piłka nożna. Podtrawimy łamać stereotypy i myślenia inny osób, nie wyobrażali jest nas tyle i cudowni.


4. Większość nas ma świetny gust, nie wstydzimy swojego stylu mimo nie którzy woleli takie osób zamknąć w szafie.  Podtrawimy eksperymentować z ciuchami i fryzurami, nie musimy kisić w jednym ponurym stylu, mimo nas nazywają "ciotami" czy "zniewieściałymi", to nie wstydzimy ubrać w swoim stylu.


5. Seks homoseksualny jest wspaniały, dwie kobiety czy dwóch mężczyzn, lepiej znają się nad swoje intymności. Nie mówić przez seks homoseksualny nie zachodzi się w ciąże, nie musimy przerywać stosunku.


6. Wielu nas ma otwarty umysł, niż większość społeczeństwa bardziej jesteśmy pomóc drugiemu człowiekowi, walczyć o wiele praw nawet iść do górników jak to było w Anglii.


7. Bardziej rozumiemy kobiety, nie patrzymy na nie jako towar seksualny, tylko jako człowieka i równa sobie.


8. Mimo w trudności jak zakładamy swoje rodziny, wiele naszych rodzin są szczęśliwsze w naszych związkach pozycja jest równa, dzieli po równo domowymi obowiązkami. Jak wiele badań potwierdza Gdy zaczynamy myśleć o dzieciach to świadomie, nasze dzieci nie pochodzą wpadek, przez to tak kochamy swoje dzieci i poświęcamy im każdą minutę.


9. Umiemy świetnie bawić się, dzięki zabawie zapominamy o swoi problemach i rozterka.


10. Wyglądamy zawsze świetnie, byle czym nie wyjdziemy na ulice, czy brudny ciucha i nie pachnący.

Nie ma co się wstydzić siebie, trzeba być dumny kim jest. Nie ważne kim jest, co lubi. Bycie sobą i akceptowanie, kim jest życie jest łatwiejsze i kolorowe. Mimo wkoło cie nienawidzi, bycie sobą jest ważniejsze, nic co tam ludzie powiedzą.

Bądźmy dumni kim jesteśmy, roztańczonym krokiem i wypiętą klatą oraz uśmiechem wejść w życie, bycie sobą nie jest nic złego i niemoralnego. Życie jest za krótkie, na myślenie co ludzie powiedzą, po zmarnujemy swoje życie, mamy jedno życie i dbajmy o nie i bądźmy kim jesteśmy. Kochajmy się nawzajem, nienawiść szkodzi i też urodzie ;).