piątek, 17 marca 2017

Zapaśnik ujawnia jest biseksualny i ma chłopaka


Zapaśnik Anthony Bowens wyznał że jest biseksualny i ma chłopaka, Michaela Pavano. "Chciałem, aby każdy mógł wiedzieć, że jestem biseksualny. Czekam na zmianę postrzegania i łamanie stereotypów kontynuuje moją podróż." Większość jego przyjaciół zaakceptowało go taki jaki jest, cieszą z nim jego szczęściem i byciem sobą. (Out Sports)

Antohny, zapaśnik i model, wyoutował się w mediach społecznościowych jako osoba biseksualna. Zrobił tym niespodziankę swojemu facetowi, który wszedł razem z nim do szafy, by nie przeszkadzać w karierze sportowej Bowensa. Okazało się, że jego biseksualność nie jest problemem, a on sam może zacząć żyć w pełni.

Wcześniej, pomimo że zaczął odnosić sukcesy jako zapaśnik oraz model, nie był szczęśliwy. Bał się swojej orientacji. Jego historia z seksualnością zaczęła się niewinnie – ukradkowe spojrzenia, zauroczenia. Płeć? Nie miała znaczenia. Idąc ulicą obracał się za dziewczynami i za chłopakami.

„To mój pierwszy poważny związek – i to z mężczyzną. Nareszcie czuję się dobrze sam ze sobą.” – mówi dzisiaj. Ma duże wsparcie od przyjaciół i rodziny i dalej chce przekraczać granice i łamać stereotypy - Queer.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz