czwartek, 23 marca 2017

Ploty: Polscy Vlogerzy, Gejowska wersja Toxic, Gotowanie z lesbijkami, Colton Haynes, Walking Dead, Jacek Poniedziałek ...


Jakub & Dawid - Jak wziąć ślub za granicą? - cz.2: Zdobywamy dokumentyNowy odcinek Hello2brysie w SzczecinieJakub Król - Makijaż na pogrzeb twojego byłegoKaDo na Full Moon PartyPostać Thomasa Payne'a, Jesus, z serialu "The Walking Dead" w końcu wychodzi z szafy jako gej w najnowszym odcinku.


Ellen i Portia sprzedają swój domGotowanie z lesbijkamiNagranie, na którym jeden ze stewardów na pokładzie samolotu AirAsia tańczy niczym Britney Spears w słynnym klipie do przeboju "Toxic", bije w sieci rekordy popularności. Spodobało się nawet dyrektorowi generalnemu azjatyckich linii lotniczych, który udostępnił je na oficjalnym Instagramie (RMF FM)


Aktor Colton Haynes, myśli założenie rodziny z swoim narzeczonym Jeffem Leatham, na swoim koncie Instagramie napisał "wkrótce zostanę ojcem."


Pudelek o tańcu z gwiazdami i jego wystąpi Jacek Poniedziałek ma zatańczy z mężczyzną i Radek Pestki i jego coming out?

W maju minionego roku sporo szumu wywołało zdjęcie przyrodzenia Radka Pestki. Model tłumaczył wówczas, że fotka „była przeznaczona dla bliskiej osoby”, a omyłkowo udostępnił ją szerszemu gronu odbiorców. Teraz na Instagramie trafiliśmy na zdjęcie zwycięzcy Top Model całującego się ze swoim przyjacielem, również modelem, Romkiem Gelardem. Pestka w ten sposób, najprawdopodobniej, świętował urodziny 20-latka. (Jastrząb Post)


Zwiastun nadchodzącego politycznego animowanego serialu komediowego o Polsce, Polskości i Polakach, w którym to akcja toczy się na farmie a głównymi bohaterami są wiejskie zwierzęta.Co myślą młodzi geje o starszy geja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz