wtorek, 21 marca 2017

Homofobia w Polsce


Homofobia w Polsce coraz więcej nie nagroda za leczenie homoseksualizmu, pobicie gejów w Poznaniu, prezes TVP nie chce w telewizji gejów, kampania homofobów zakazać małżeństw homoseksualny, teraz w wielu księgarnia w Polsce i to w centrum Warszawy na dworcu centralnym. Książka homofoba Scotta Livery. Człowiek który jest odpowiedzialni miedzy innymi homofobie w Rosji i Ugandzie, co tam wydarzyło się przez takie akcje co ostatnio u nas robi się wychwalanie homofobów.

Jeszcze jak informuje Gazeta Wyborcza - Prokuratura dostała polityczne zamówienie na umorzenie zarzutów postawionych gdańskiej radnej PiS Annie Kołakowskiej. Wcześniej minister sprawiedliwości interweniował drukarza z Łodzi, po zmianach w sprawiedliwości karanie homofobów będzie zakazane ale za to będą karalni geje i lesbijki po wzięli ślub.

Gdy będzie nadal i nie zatrzyma się homofobii będzie źle, homofobia jest zbrodnią przeciw ludzkości, przez homofobie cierpią miliony ludzi.

Ostrzegam co stanie się w Polsce nie zatrzyma się homofobów np z Ugandy reportaż Vice TV, miedzy innymi z udziałem Scotta Lively ostatnio jego książki są promowane w Polsce.Pastor z Ugandy ostrzega co się stanie gdy homofobów nie zatrzyma sięJeszcze jeden z UgandyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz