czwartek, 30 marca 2017

Ploty: George Michael, KaDo, Steve Grand, Abbey, RuPaul, Doda, Lee Daniels, Jane Fonda, Lily Tomlin ...


George Michael został pochowany w środę na londyńskim cmentarzu Highgate - poinformowała rodzina gwiazdora w specjalnym oświadczeniu. Ceremonia była kameralna i miała charakter prywatny. Wśród osób którzy uczestniczyli był jego partner Fadi Fawaz. (RMF FM/Mirror)

Dokument Channel 5 "ostatnie dni George Michaela"


Poradnik Podróżnika wg KaDoSteve Grand piosenkarz który tym roku wystąpił na paradzie Sydney Mardi Gras, w swoim nowym klipie wspomina wyprawę do kraju kangurów.


Piosenka dla lesbijek od queerblick „I tak cię kocham”Nowy program kanału E! "What Happens at the Abbey" który będzie mieć narażę w USA swoją premierę, kręci program w West Hollywood w gejowskim klubie The Abbey. Program koncentruje się na pracownika baru, gości.RuPaul nie lubi jak heteroseksualne kobiety są w gejowskich barach, szczególnie panieńskie wieczoryWszechstronny utalentowany reżyser i producent Lee Daniels, nie liczny ujawniony homoseksualny osób w Hollywood mówi w programie Wendy Williams o jego szeroko udanej kariery, przyjaźni z Mariah Carey, ojcostwie.


Amerykański bloger nazwał Jakóbiaka profesjonalnym stalkerem. Specjalista komentuje


Jane Fonda i Lily Tomlin gościły w programie The Late Show with Stephen Colbert, opowiadały miedzy innymi filmie Od dziewiątej do piątej które zagrały w latach 80. Jane przekonała Lily żeby wystąpiła w filmie, obecnie Fonda i Tomlin są bliskimi przyjaciółmi, oraz występują w trzecim sezonie serialu Netflixa Grace i Frankie. Dodatkowo wystąpiły w programie The View.
W trzecim odcinku programu Piotra Najsztuba "Miło/ść" gościem była piosenkarka, znana z kontrowersyjnych wypowiedzi - Dorota Rabczewska "Doda".


Dziesięć osób spędziło rok na odludziu myśląc, że biorą udział w brytyjskim reality show "Eden". Nie mieli pojęcia, że program od kilku miesięcy nie jest już emitowany na antenie Channel 4. O tym, że zdjęto go po czterech odcinkach, dowiedzieli się po powrocie do domów. (Polsat News)


Po mistrzostwach Europy we Francji i sukcesie reprezentacji Islandii, w kraju wikingów można zaobserwować niezwykły baby boom. Islandczycy tak się cieszyli, że równo dziewięć miesięcy po sensacyjnym zwycięstwie, w kraju zanotowano rekordową liczbę urodzeń. Dla liczącej 330 tysięcy mieszkańców Islandii to zdecydowanie święto.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz