niedziela, 12 marca 2017

Reportaż dotyczące jak się leczy homoseksualizm ofiary terapii reparatywnej


Stacja ABC program 20/20 bada dotyczące tak zwane terapii leczenia homoseksualizmu. Jak się leczy w przeszłości miedzy innymi po przez kastrację chemiczną, terapię hormonalną, terapię elektrowstrząsami, stosowanie leków wywołujących nudności i masturbację.

Mimo praktyka została zakazana w Kalifornii, Oregon, w stanie New Jersey, Vermont, Illinois i Waszyngtonie 20/20 raport ujawnia, że wiele oszołomów nadal wmawia i leczy homoseksualizm.

ABC raport pokazuje również program terapii konwersji w Alabamie, w którym chrześcijańscy oszołomy wielu zostało skazanych za molestowanie dzieci oraz zarzuty pobicia nastolatków, którzy stawiali opór nie chcieli się wyleczyć z orientacji.

Miedzy innymi Peter Sprigg z Family Research Council (FRC) powiedział dla ABC News, że Trump pomoże że wreszcie będzie można jawnie leczyć homoseksualizm i obali prawa zakazujące leczenia orientacji. (Towleroad)

Wiele coraz więcej dowodów prawdy o tak zwane leczeniu homoseksualizmu, wiele historii są tragiczne umierają, nawet doprowadzają do samobójstwa, głodzenia, przemocy. Leczenie homoseksualizmu jest złym dotykiem, boli przez całe życie. Leczenie homoseksualizmu jest jak pedofilia powinna być ścigana.

Są fałszywymi prorokami doprowadzają do upadku chrześcijaństwa, a wierni którzy idą za nimi, nie sprzeciwiają są tak samo odpowiedzialni, kara będzie to surowa. Nie będzie dla nich miłosierdzia,   będą płonąć w piekle.

Powinno wielką koalicję przeciw "złym dotyku" leczeniu homoseksualizmu, karać do surowo osób które doprowadzają do krzywdy. Do nie żadna wolność religijna żeby pozwalać im leczyć, po wmawiają tak im mówi Biblia, to znaczy dlaczego nie zabijają rozwodników Biblia wyraźnie mówi powinno zabijać, co niewolnictwu powiano być legalne tak mówi Biblia. Ekstremiści chrześcijańscy wybierają to co chcą w Biblii i decydują.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz