wtorek, 14 marca 2017

Colton Haynes zaręczył się z swoim chłopakiemZaledwie miesiąc po tym kiedy przyznał że jest w związku aktor Colton Haynes z swoim chłopakiem, Jeff Leatham, ogłosił że zaręczyli się ogłosił na Instagram.


Colton Haynes zaręczył się z chłopakiem. Wybrankiem aktora został Jeff Leatham. Przystojny gej, znany m.in. z seriali "The Gates" i "Arrow", ogłosił zaręczyny na Instagramie. W ceremonii towarzyszyła im amerykańska piosenkarka Cher.

W maju 2016 roku Colton Haynes dokonał coming outu. W wywiadzie dla magazynu "Entertainment Weekly" wyznał, że jest gejem. Teraz pochwalił się radosną wiadomością ze swojego życia.

Colton Haynes wstawił na Instagrama zdjęcie, którym poinformował o swoich zaręczynach. Jego wybrankiem został pisarz i florysta Jeff Leatham, którego kwiecistymi kompozycjami zachwyca się m.in. Kylie Minogue. "Powiedziałem TAK" - napisał na Instagramie Colton Haynes.

Podczas zaręczyn parze "towarzyszyła" Cher, która na tę okazję nagrała specjalny filmik zachęcający Coltona Haynesa do przyjęcia pierścionka od Jeffa Leathama. "Wiesz, co powinieneś teraz zrobić. To będzie najpiękniejsza rzecz na świecie. Masz do mnie zadzwonić i powiedzieć mi, jak poszło!" - powiedziała na nagraniu Cher - Plejata.pl