sobota, 18 marca 2017

News: Ewan McGregor, HRC, Hello2brysie, Gay USA, Tyler Oakley, Równość małżeństw, zwierzęta i seks ...


Grupa Stonewall zaprasza na cykl spotkań otwartych tym razem gośćmi będą Mirek i Darek - para, która po 7 latach postanowiła wziąć ślub w Kopenhadze. Niestety w Polsce prawnie ich małżeństwo nie istnieje. O małżeństwach osób LGBT+, o prawach i zawieraniu związku za granicą porozmawiają już 25.03 o godz. 18:00 w Psie Andaluzyjskim.

„Jesteśmy ze sobą ponad 6 lat. To etap, kiedy jak jest się z kimś w związku, to nie jest to chodzenie ze sobą, lecz bycie ze sobą naprawdę. To moment, kiedy chcesz drugiej polówce złożyć deklarację bycia razem na dobre i złe, bez względu na okoliczności. Postanowiliśmy przysiąc sobie miłość w Danii, gdzie jest to możliwe dla wszystkich obywateli Unii Europejskiej. Przez brak możliwości zawarcia związku małżeńskiego w Polsce nasi nienajmłodsi już rodzice nie mogli nam towarzyszyć w tak ważnej chwili. Żadne zdjęcie ani film nie zrekompensuje im tego, że nie mogli być z nami, kiedy podejmowaliśmy najważniejszą decyzję swojego życia” - Miłość Nie Wyklucza.

Bank Rezerw Federalnych w Atlancie wybrano profesora, ekonomistę i byłego federalny urzędu mieszkaniowego Raphael Bostic, jest też Afroamerykaninem i ujawniony gej. Bank Rezerwy Federalnej z Atlanty obejmuje obszar, obejmuje tany Georgia, Alabama, Floryda i część Luizjany, Missisipi i Tennessee. (Project Q)

Dr Carin Bondar, autorka nowo wydanej książki "Dziki seks" o życiu intymnym zwierząt: "Nigdy nie przestają mnie zdumiewać rozmowy z ludźmi, którzy uważają, że homoseksualizm jest czymś nienaturalnym czy niemoralnym. Taka kompletne ignorancja może wynikać z propagandy społecznej i religijnej, a ja chciałabym, żeby ludzie lepiej się w tej kwestii orientowali. Prawda jest taka – słowo biologa – że trudno byłoby znaleźć na tej planecie gatunek, który nie przejawia żadnych zachowań homoseksualnych. Wszechobecność seksu homoseksualnego na Ziemi oznacza, że jeśli uważamy za „naturalne” te zachowania, które obserwujemy wśród zwierząt w naturze, to homoseksualizm jest zupełnie naturalny”

Dalej jest o gejowskich orgiach u delfinów (dorastające delfiny uprawiają seks z kumplem przeciętnie ok. 2 razy na godzinę!), o lesbijkach wśród makaków, o jaszczurkach-transwestytach - samcach, którzy oddają się innym samcom, o muchówkach, pingwinach i wielu, wielu innych gatunkach.

Cały "Dziki seks", nie tylko rozdział "Fauna queer", polecamy szczególnie tym, którzy uwielbiają powoływać się na naturę, potępiając homoseksualizm.

Często zresztą to ci sami ludzie, którzy dziwnym trafem nie mają nic przeciwko ślubowaniu, że będzie się żyło w celibacie - a to właśnie jest nienaturalne... - Replika.

Foto: Kasia Koper-Photography
Piękna wiadomość spłynęła do nas z Leeds. Przed Wami Gosia i Maja. Dziewczyny niedawno pobrały się i postanowiły podzielić się z Miłość Nie Wyklucza swoją radością i szczęściem.

„Żyjemy od prawie trzech lat w Wielkiej Brytanii, gdzie 27 lutego wzięłyśmy ślub. Dzięki temu, że osoby homoseksualne są tu traktowane na równi z heteroseksualnymi, czujemy się bezpiecznie i jest tomy wielką nadzieję, że doczekamy czasów, w których również w Polsce prawo nie będzie wykluczało mniejszości seksualnych. Tym samym mocno wspieramy nadchodzące w Polsce zmiany, trzymamy kciuki i przesyłamy tęczowe serca!” Gosiu, Maju, wszystkiego dobrego dla Was!

Dziękuje bardzo wzmacniające. A dzięki małżeństwu możemy zadbać o swoją przyszłość. Mamy dziewczynom za wsparcie naszych działań i z radością dołączamy je do naszej galerii małżeńskiej.

Ewan McGregor po raz kolejny pokazał, że jest naszym sojusznikiem, ośmieszając homofobów. Aktor udzielił wywiadu telewizyjnego z okazji premiery "Pięknej i bestii" (to wersja aktorska bajki, ale akurat Ewan użycza głosu postaci animowanej - świecznikowi.

Jak może już wiecie, "Piękna..." budzi nie lada kontrowersje, bo postać LeFou jest w filmie gejem, o czym ponoć dowiadujemy się z jednej niewielkiej sceny, ale jak na produkcję Disneya to i tak mocny krok naprzód.

Na tyle, że w konserwatywnym stanie Alabama niektóre kina "Pięknej..." nie grają, podobnie jak w Malezji. Rosja zastanawia się, czy "Piękna..." nie łamie zakazu "propagandy homoseksualnej", który działa tam od 2013 r.

No, więc dziennikarz próbuje subtelnie wprowadzić Ewana w temat kontrowersji, a ten tymczasem wypala: "Oj, tak, jest mnóstwo gejowskiego seksu w tym filmie. Tak, tak, ta bajka zawiera naprawdę dużo gejowskiego seksu. Jeśli mieszkacie gdzieś niedaleko Alabamy, trzymajcie się z daleka od tego filmu - no bo co by sobie Jezus pomyślał?"

Dziennikarz wyjaśnia, że rzeczony wątek sprowadza się do tego, że "jeden facet w jednej krótkiej scenie tańczy z drugim przebranym za kobietę, i to wszystko".

Ewan na to: "No, ale to jest gej! Ta postać jest gejem!". Dziennikarz: "Ale on nawet nie mówi..." Ewan: "Mamy postać geja w filmie. Ludzie, jest rok 2017, do k*** nędzy!" - Replika.


Kolejne spotkanie to przede wszystkim ważny temat czyli "nie konstytucyjna randka", w zasadzie chyba wszystkich nas w jakiś sposób poruszy to bezsensowne stwierdzenie. Poza tym opowiemy Wam o wyjściu z szafy Daro. Bo coming out to ważna decyzja.
Kampania Human Rights Campaign z Tupelo w stanie Missisipi, pokazać w tym mieście też istnieją osoby LGBT żyją, pracują pokazać nie odróżniają się od inny.Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV


Pinksixty News wiadomości LGBTTyler Oakley gościł w programie Larry King mówił o prawa LGBT, prezydencie Obama, Trumpie


Patrycja Malinowska - Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz