środa, 13 kwietnia 2016

News: Hostel LGBT, Houston, XHamster, Tennessee, Air France, Tajlandia, Navajo, John Corvino, Albania Hokej, Teksas ...


Duży Format: Szedłem piechotą do Warszawy, płakałem i znowu myśl, żeby kamienie do plecaka i na most. Zacząłem cicho śpiewać.

Michał chciał zabić się dwa razy, Adrian - raz, ale za to skuteczniej. Na pogotowiu założyli mu sześć szwów; jak zawiąże rzemyk na nadgarstku, nic nie widać.

Michał ma 48 lat i całe życie mieszka w Warszawie; Adrian ma lat 23 i wychował się pod Łodzią. Wieczorami piją herbatę i grają w scrabble. Czasem zatęsknią za własnym kątem, ale zaraz pomyślą: tu jesteśmy bezpieczni. (...)

Policja w Houston prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa transkobiety i jej przyjaciela, to następne nienawiść wobec osób LGBT. W roku 2015 ekstremiści prawicowi i chrześcijańscy doprowadzili do uchylenia równy praw antydyskryminacyjne po zagraża im wolności. Wszyscy którzy głosowali przeciw LGBT i chrześcijańscy duchowni wspierali anty LGBT to mają krew na ręka. (The Advocate)

XHamster.com zablokował dostęp do swojej witryny wszystkim adresom IP w Północnej Karoliny. Za prawo antyLGBT, dodatkowo strona prezentuje statystyki, pokazują, prawie 320 tysięcy osób z Północnej Karoliny odwiedziło witrynę w kategorii "GAY" a prawie 491 tysięcy kategorię "SHEMALE". (PinkNews)

Nashville Burmistrz Megan Barry wydała oficjalne oświadczenie dotyczące anty trans ustaw w Tennessee; Wyjaśnia, że ​​przepisy te mogą potencjalnie spowodować jej miasto straci miliony przychodów, nawet 68 milionów. (GayStarNews)

Kto jest twórcą haniebny ustaw w Tennessee, republikanin Jeremy Durham, który jest oskarżony o molestowanie kobiet zeznało już ponad 30. Ten wariat mówi że chce anty trans ustaw zakazać osobom transpłciowmy używanie łazienek po mogą trans molestować, tylko hipokryzja następna że to republikanie są najczęściej oskarżeni o molestowanie kobiet. (The Advicate)

Homoseksualiści pracujący jako stewardzi w samolotach Air France odmawiają pracy w samolotach lecących do Iranu, gdzie homoseksualizm karany jest śmiercią.

Pod petycją, umieszczoną w serwisie change.org, podpisało się dotychczas 2 tys. osób.Już wcześniej lotów do Iranu zaczęły odmawiać stewardessy pracujące w Air France, ponieważ nie zgadzały się na zmuszanie ich do zasłaniania twarzy i noszenia luźnych spodni, co było wymagane w samolotach lecących do Iranu. (Rzeczpospolita)

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Osoby urodzone jako mężczyźni, które stały się kobietami napotykają nienawiść w wojsku w Tajlandii, są traktowani nie jako transkobiety tylko jako mężczyźni.Walka o równość małżeńską w rezerwacie Indian Navajo.Działacz i pisarz John Corvino dał najlepszy opis ostatnich ustaw "wolność religijna" w stacji ABC. "Tu chodzi o dyskryminację, zwłaszcza wobec osób transpłciowych. Jednym z powodów, że naprawdę smutnym jest to, że historia naszego narodu ochrona wolności religijnej o ochronę grup marginalizowanych, chronią ludzi wyznań mniejszościowy wobec większości, którzy próbują je marginalizować".

"Zamiast tego, mamy wypaczenie pojęcia wolności religijnej dalszej marginalizacji ludzi, którzy są już zagrożeni. Nie ma absolutnej żadnych przypadków transpłciowych osób próbują ataków lub zagrozić bezpieczeństwa ludzi w łazienkach. Ale istnieje wiele przypadków transpłciowych osób cierpią zastraszanie i przemoc, ponieważ nie mogą używać łazienki."


Hokej gejowski Columbus Ohio Gay Lesbian Ally Hockey Association i Chicago Gay Hockey AssociationEquality Texas dotyczące przemocy ostatnich wobec LGBT w DallasMelissa Morris, prezes Charlotte LGBT Izby Gospodarczej rozmawia z CCTV America, dotyczące antyLGBT ustaw.Konferencja GLAAD w Tennessee dotyczące planowania uchwalenia ustaw które uderza w LGBT, najbardziej w osoby transpłciowe.Reportaż o społeczności LGBT Albańskiej w telewizji Albanii Klan TV, tylko po albańsku


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowej


David Gest, były mąż Lizy Minnelli zmarł w wieku 62 lat. Amerykański producent muzyczny oraz celebryta znany z występów w programach typu reality show, kojarzony przez szeroką publiczność jako były mąż Lizy Minnelli, z którą rozwiódł się w 2007 roku, został znaleziony martwy w jednym z londyńskich hoteli. Jak donoszą brytyjskie media, policja ustaliła, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie, dokładna przyczyna zgonu nie została jednak jeszcze podana. (wp.pl)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz