poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Ploty: Bodo, Ro Rowan, Dinah Shore, Amici, Anderson Cooper, Drag Queen, Tegan i Sara, Ellis Lacy, Batman i Supermen ...


Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów wszech czasów. Kochały się w nim kobiety i... mężczyźni. Chociaż widywano go głównie z paniami, do dziś nie ustają spekulacje, że ulubieniec przedwojennej publiczności interesował się nie tylko przedstawicielkami płci przeciwnej. Przedstawiamy fragment książki "Bodo" Sławomira Kopra, która ukazała się nakładem wydawnictwa Czerwone i Czarne.

Ludwik Sempoliński, wspominając początki jego kariery w Warszawie, zauważył, że młody aktor "oczarował wówczas kilka pań i jednego kolegę — aktora". Wprawdzie nie podał bliższych szczegółów, ale wiadomo, że najbliższym przyjacielem Eugeniusza był wówczas Karol Hanusz. Starszy od Bodo o kilka lat gwiazdor kabaretów pozostawał z nim w dużej "zażyłości", a ich przyjaźń rozpoczęła się od wspólnej służby wojskowej. Hanusz, świetny tancerz, "elegancki aż do przesady" i "wiecznie młody", uchodził za ulubieńca żeńskiej części widowni, ale w istocie był homoseksualistą. Obawiając się utraty popularności, ukrywał swoją orientację erotyczną i dlatego często pokazywał się w otoczeniu ładnych dziewcząt, którym podobno dyskretnie płacił za dotrzymywanie mu towarzystwa.

Jak daleko zaszła jego przyjaźń z Bodo? Tego oczywiście nie wiadomo, ale romansu między oboma panami nie można całkowicie wykluczyć. Pan Eugeniusz był człowiekiem niezwykle dyskretnym i zazdrośnie strzegł swojej intymności. Ujawniał niewiele, właściwie wyłącznie tylko tyle, ile uważał za stosowne.

Jeżeli był gejem, to poza Hanuszem nie znamy jego ewentualnych partnerów erotycznych płci męskiej. Oficjalnie był związany z Norą Ney i Reri, ale nie wydaje się, by te związki przesądzały o jego heteroseksualizmie, bo przecież celem tych znajomości mogło być wyłącznie ugruntowanie jego wizerunku stuprocentowego mężczyzny. Prawdę znały wyłącznie obie zainteresowane, ale nigdy nie podzieliły się swoimi przeżyciami z osobami postronnymi. Niewykluczone zresztą, że Bodo był biseksualistą, który przez całe lata ukrywał swój pociąg do przedstawicieli własnej płci. W tych sprawach skazani jesteśmy wyłącznie na domysły  ... - Onet.pl

„Projekt spodobał się mojej dziewczynie, chociaż nie widziała mnie w tej roli”, mówi nam Mateusz, pierwszy bohater internetowego programu „Go Drag. Królowe nocy”.

„Go Drag. Królowe nocy" to wyjątkowy projekt, w którym każdy może na chwilę zapomnieć o swojej płci i zamienić się w draq queen lub drag king. W pierwszym odcinku wystąpił Mateusz, z którym spotkałem się, żeby zapytać, jak to jest na chwilę stać się prawdziwą divę. Mateusz na co dzień jest studentem politechniki i pracuje od czasu do czasu w teatrze. To drobny gość w sportowej kurtce. Kiedy siedzimy i gadamy cały czas myślę, jak to możliwe, że w pierwszym odcinku „Go Drag" wyglądał na rosłego, pewnego siebie i lubiącego uwagę faceta. Na szczęście wszystko mi wyjaśnił. ... I-D Vice.com.


Hip hop piosenkarz transpłciowy Ro Rowan wydał autobiograficzny swój teledysk do piosenki z 1997 roku, składa się z domowych filmów z dzieciństwa rapera.Klip muzyczny Alex Newell i DJ Cassidy "Kill The Lights"


Tegan and Sara - Boyfriend


Występy Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc 4


Jedną z głównych bohaterek „Dwóch spłukanych dziewczyn” jest Sophie, pochodząca z Polski ponętna właścicielka firmy sprzątającej. Grana przez Jennifer Coolidge postać budzi wiele emocji przede wszystkim ze względu na swój cięty język, emanującą wręcz seksualność oraz (a może i przede wszystkim) częste, żartobliwe wzmianki o Polsce. „Dwie spłukane dziewczyny” to nie jedyny znany widzom Comedy Central amerykański serial, w którym pojawiają się polskie akcenty. Co polskiego znajdziemy więc w takich produkcjach jak „Teoria wielkiego podrywu”, „Dwóch i pół” czy „Jak poznałem waszą matkę”? - Sat Kurier.pl

Ale ja to dam jeszcze dwa akcenty „Teoria wielkiego podrywu” i „Jak poznałem waszą matkę”? dwóch główni bohaterowie Jim Parsons i Neil Patrick Harris mają w życiu prywatnym partnerów z polskiego pochodzenia.

Jimy jest w związku z Todd Spiewak, Neil jest żonaty i wspólnie wychowuje dwójkę dzieci z mężem Davidem Burtką.


Przez pięć dni około 20 tys. lesbijek z całego świata brało udział wielkiej imprezie, która odbywa się co roku na pustyni niedaleko Palm Spirngs. Wszystko w ramach największego kobiecego festiwalu na świecie, który swoimi występami uświetniają gwiazdy pop.

Co roku tysiące kobiet z całego świata przyjeżdża na pięć dni do Dinah, które znajduje na pustyni niedaleko Palm Springs (Floryda). Podczas tegorocznej edycji Club Skirts Dinah Shore Weekend (bo tak oficjalnie nazywa się impreza) w tłumie można było zobaczyć gwiazdy, m.in. Lady Gagę, Samanthę Ronson, gwiazdę serialu "Orange is the New Black" Leę DeLarię. Dla tłumu kobiet zaśpiewały m.in.: Katy Perry oraz dziewczyny z The Pussycat Dolls. Festiwal odbywał się od 30 marca do 3 kwietnia.

Fundatorką festiwalu była Dinah Shore - amerykańska piosenkarka i aktorka, która zmarła w 1994 roku w wieku 77 lat.

Jak zaznaczył "The Guardian", Shore nie była lesbijką, jednak turniej zaczął przyciągać coraz większą liczbę kobiet homoseksualnych. Na początku lat 90. impreza lesbijek stała się odrębnym wydarzeniem, chociaż niemal zawsze organizowanym w tym samym czasie co turniej golfowy ANA Inspiration - TVN24.


Britney Spears piosenka "Get Naked", została wykorzystana przez tancerza Gabriele Esposito we włoskiej telewizji programie Amici. Wśród jurorów jest jest amerykański aktor Kevin Spacey w tym sezonie.Anderson Cooper mama Gloria Vanderbilt, rozmowa na temat księżki "The Rainbow Comes and Goes," relacja matki i syna.


Euromaxx DW reportaż miedzy o niemiecki projektantach/projektantkach młody.


Michael Henry w swoim  najnowszym filmie komediowym. Kiedy Michael mówi do swojego przyjaciela Brendana ich plan na cały dzień w West Hollywood - Brendan przyznaje, że czuje się trochę nieswojo będąc jedynym hetero facetem w pokoju pełnym gejów.

"Tak mi przykro, że nie miał pojęcia, jak trudne może to być dla ciebie", mówi Michael zawsze współczujący. "To znaczy, że nie wiem, jak to jest być w ogóle, aby poczuć się jak twoje bezpieczeństwo jest zagrożone, aby usłyszeć ludziki chichot jak idziesz korytarzem...."


Promują swój nadchodzący album, Love You To Death, duet Tegan i Sara wystąpiły w klipie Funny or Die wziąć podróż pamięci odniesieniu do wielu fryzury jakie nosiły na przestrzeni lat.X Factor 2015 uczestnik brytyjski 23-letni Ellis Lacy, niestety jego śpiewania umiejętności nie napędzają Ellisa do sławy, ale wydaje się coś innego popularność jego - nagie filmy edukacyjne na YouTube. Piosenkarz rozmawia na temat taki jak zakładanie prezerwatywy czy powiększanie penisa na jego kanale YouTube.W wieku 60 lat arcybiskup Cantebury Justin Welby dowiedział się, że człowiek którego przez całe życie uważał za swojego ojca, nim nie jest. Matka najważniejszego duchownego Kościoła anglikańskiego przyznała, że w czasie poczęcia syna dużo piła i tuż przed ślubem rzeczywiście mogła pójść do łóżka z innym mężczyzną. (TVN24)


Parodia Batmana i Supermena w wersji gejowskiej, kulisy filmu wytwórni porno Men.comKontrowersyjny program brytyjski pierwsza randka (First Dates), znów szokuje. Linford, który jest panujący Misterem Leicestershire, spotkał się na randce z Xanthi.

Linford ujawnił on rzeczywiście śpi z wieloma kobietami, bo chce być hetero. Dodał "Nie lubię gejów". "Zawsze chciałem być hetero, nawet teraz chciałbym być heterykiem". Wiele jego kolegów hetero mówi jemu też że powinien chodzić z kobietami do łóżka.

Linford powiedział także, że unika gejowskich barów i nie przyjaźnić z innymi gejami. "Co się z tobą dzieje?!?", Odpowiedział Xanthi.

Linford był mocno krytykowany w mediach społecznościowych. Homofobia w środowisku jest silna, on powinien iść na terapie. (GayStarNews/Mirror)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz