sobota, 16 kwietnia 2016

News: Mumford & Sons, Gay USA, Darren Star, Connie Britton, Nowoczesna, Filipiny, Bezdomność, Łazienki ...


Określenie „chrzest Polski” jest błędne, nawet jeśli uznamy, że w 966 r. ochrzczony został Mieszko – powiedział PAP prof. Przemysław Urbańczyk, archeolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Instytutu Archeologii i Etnologii PAN, badający początki państwa polskiego. (PAP)

Homofobia w Anglii, 16 letnia dziewczyna wyrzucona z lokalnego McDonalda za to użyła łazienki dla damskiej, po wygląda jak chłopiec, a nie jak dziewczyna. (OutMagazine)

A biednym chuj w dupę – jak można krótko podsumować ten wywiad. Warto zauważyć, że nie tylko sprzątaczki i ochroniarze pracują na śmieciówkach. Ta plaga dotarła także do nauczycieli zatrudnianych na dziwnych warunkach za śmieszne pieniądze.

Od lat elity nie próbują nawet udawać, że rozumieją zwykłych ludzi. Tych roszczeniowców i wichrzycieli, którzy chcą kupić sobie buty za wypłatę, a nie chwilówkę. Którzy panikują jak nie dostaną pensji na czas. A przecież mogli to przewidzieć i odłożyć parę złoty na czarną godzinę, jak pani Bochniarz przykazała.

Dudzie i Lisowi nie przeszkadzają śmieciówki. Obaj przecież robili na umowach-zleceniach. Jak więc może przeszkadzać elastyczność ochroniarzom czy pracownikom marketu? Kto nie pracuje ten nie je. Tak jest w polskich (nie)normalnych firmach. Ja mam dość takiej „normalności”. (Lewica/GazetaWyborcza)

Schroniska dla bezdomnych nie muszą być jedynym rozwiązaniem problemu bezdomności. Skuteczniejszym sposobem pomocy osobom bezdomnym być programy aktywizacyjne. Bezpośredni udział w pracach remontowych i wykończenie otrzymanego od miasta lokalu oraz współdzielenie kosztów dają większą szansę na poprawę sytuacji życiowej.

Władze Gdyni prowadzą pilotażowe projekty oparte na diagnozie problemów mieszkaniowych miasta i współpracy międzywydziałowych zespołów. Oprócz programu Gdyńska-Warszawska (remont mieszkania przeprowadzony przez jego przyszłych mieszkańców), przeprowadzono również akcję, dzięki której kobiety mieszkające w Domu Samotnej Matki otrzymały wsparcie, pozwalające im wynająć własne mieszkania. Urząd pracuje również nad usprawnieniem pozyskiwania, utrzymania i udostępniania mieszkań komunalnych. (Partia Razem)

- Trzeba będzie podjąć męską decyzję i prawdopodobnie ja ją podejmę i zakończymy działanie tego niedobrego rządu, który tak szkodzi Polsce - powiedział w "Faktach po Faktach" Lecha Wałęsa. Były prezydent mówił o awanturze wokół TK, a takżswoim środowym przesłuchaniu w Instytucie Pamięci Narodowej.

Wolność słowa po katolicku, Catholic News Service - agencja katolicka zmusiła do dymisji szefa Tony Spence, za to że jak mógł skrytykować ustawy tak zwane "wolność religijna", żeby można odmawiać osobom LGBT w imię religii. (JoeMyGod)

Debra Messing aktorka znana z roli Grece w Will i Grece, nie jest zadowolona że gubernator Północnej Karolinie nie zawetował ustawę antyLGBT. Jej nieszczęście jest że teraz jedzie do tego stanu nakręcić nową wersję Dirty Dancing, próbowała zatrzymać produkcje ale już jest trakcie kręcenia nie udało się. (PinkNews)

Zespół Mumford and Sons zagrali w Północnej Karolinie, postanowili że cały dochód z koncertu przeznaczą na rzecz organizacji LGBT. (JoeMyGod)

Ted Cruz po raz kolejny wyraził poparcie dla ustaw anty-trans, tak zwane zakaz używanie łazienek przez osób trans, mówi, że nie chce 'Mężczyzn' w łazienkach z jego kobietami.

Prawica ma coś z głową, wmawiają sobie transosoby molestują w łazienkach, tylko nie żadnych raportów że są to prawdziwe, już prawdziwe że prawicowcy molestują w łazienkach, ilu przyłapano seks z inny facetem, albo ci prawicowcy są wiele razy oskarżeni o molestowanie kobiet. (PinkNews)

Ted Cruz, może jemu chodzi o sobie sam chodzi w samej bieliźnie i boa, jego córka ujawniła w telewizji. Film z udziałem Teda jak paradował bieliźnie widzieli koleżanki i koledzy córki. (JoeMyGod)

Homoseksualiści i biseksualne osoby mogą zarazić się wirusem Zíka poprzez seks bez zabezpieczenia, według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Mężczyzna z Dallas w Teksasie, który zdradził partnera w podróży, który został zakażony wirusem w Wenezueli. Dwa dni po powrocie do domu. Tydzień po powrocie, jego partner, który nie podróżował poza granicami kraju stał się również chory.

Siedem przypadków drogą płciową wirusa Zíka zaobserwowano nie tylko USA. Pięć innych krajach - Argentynie, Chile, Francji, Włochy i Nowa Zelandia.

Naukowcy nie są jeszcze jasne, czy wirus jest przenoszony przez całowanie, seks oralny lub analny, jak stwierdzono ślina i nasienie może przenieść wirusa. (GayStarNews)

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV


Producent Darren Star o cenzurze wokół postaci geja w serialu "Melrose Place"


Aktorka Connie Britton dotyczące debaty w Tennessee, ustaw anty LGBT, mówi dyskryminacja osób LGBT jest sprzeczna wartościami amerykańskimi.


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowej


Ryszard Petru - Manifestacja Nowoczesnego Patriotyzmu - Poznań, 14.04.2016Filipiny debata wiceprezydentów pytanie dotyczące małżeństw homoseksualny, wszyscy są przeciwko legalizacji małżeństw homoseksualny na Filipinach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz