piątek, 22 kwietnia 2016

Ploty: Prince, John Legend, Calum McSwiggan, Jennifer Aniston, Margaret Cho, Mr Gay World ...


Prince, legenda rocka, umarł w swojej rezydencji w Minnesocie w USA, miał 57 lat. Prince zawsze zaskakiwał innowacyjnością i miał ogromny wpływ na rozwój muzyki, w której sam łączył jazz, funk i disco. Jego największymi przebojami były m.in. "Raspberry Beret", "Little Red Corvette" i "Purple Rain".

Od lat 70., gdy rozpoczął karierę był postrzegany jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci sceny muzycznej, "zawsze jednak strzegł swojej prywatności" - napisała o nim agencja Reutera. (TVN24)

Prince też był światkiem Jehowy, też kilkanaście razy wypowiedział się homofobicznie, miedzy innymi sprzeciwiał się małżeństwom homoseksualnym w tym że geje zasługują na Sodomę i Gomorę.


Kilka dni temu  piosenkarz John Legend i jego żona Chrissy Teigen, zostali rodzicami. Teraz szczęśliwi rodzice pokazali zdjęcie swojej córeczki.


Calum McSwiggan edukacja seksualna dla gejów, utrata dziewictwa


W czwartek przypadają 90. urodziny królowej Wielkiej Brytanii. Elżbieta II ma dziś w planach obiad rodzinny w Windsorze. W Londynie z okazji urodzin monarchini oddana zostanie salwa armatnia. (TVN24)


Glitter Challenge z KaDoAmerykańska aktorka i producentka filmowa Jennifer Aniston została uznana przez magazyn "People" najpiękniejszą kobietą świata 2016 roku. Została w ten sposób wyróżniona przez redakcję po raz drugi, poprzednio aż 12 lat temu. (TVN24)


Mr Gay World kulisy przed  wyborami które odbywają tym roku na Malcie


Konkurs Kinky Jesus w Kanadzie, przeprowadzone przez Siostry Nieustającej Wyrozumiałości.


Bare Naked następny odcinek dotyczące czy geje mają dużo kochanków, są dziwkami?Stephen Colbert dotyczące antyLGBT ustawy Karolinie Północnej


Nowy album Margaret Cho i klip muzyczny “Anna Nicole”Stroje kąpielowe marki Addicted nowa kampania na wiosnę/lato. “Summer of Love” jest hołdem 50. rocznicy festiwalu hippisów, który odbył się w 1967 roku w San Francisco.

W duchu ‘wolnej miłości", 10 modeli, studia Bel Ami, którzy się całują mają na sobie stroje kąpielowe Addicted.Portret Harriet Tubman (ok. 1820-1913), czarnoskórej abolicjonistki, wcześniej niewolnicy, będzie figurował na nowym banknocie 20-dolarowym - ogłosił w środę amerykański resort skarbu. Zastąpi na nim siódmego prezydenta USA Andrew Jacksona. (TVN24Bis)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz