wtorek, 26 kwietnia 2016

News: Harris Wofford, Vicky Beeching, Mr Gay World, Lepiej Późno Niż Wcale ...


90-letni, były senator USA znalazł miłość nie u kobiety tylko u mężczyzny - 20 lat po śmierci swojej żony. Harris Wofford, demokrata, który reprezentował Pensylwanię w Senacie USA w latach 1991-1995, napisał w dla The New York Times, że poślubi mężczyznę w najbliższą sobotę.

Wofford opowiada swoją historię o tym, jak on i jego żona spotkali i jak prezydent Bill Clinton zadzwonił do niego jako jego żona, Clare, zmarła na raka. Byli małżeństwem przez 48 lat. Wofford, który mówi, był przekonany, już nigdy ponownie nie znajdzie miłość, ale spotkał Matthew Charlton, swojego męża, podczas wizyty na Florydzie 15 lat temu.

Dla niektórych, nasza więź jest całkowicie naturalna, inni myślą jako dziwne zaskoczenie, ale siłę naszych uczuć i nasze przywiązanie do siebie. Razem jesteśmy od 15 lat.

Zbyt często nasze społeczeństwo dąży do znakowania ludzi, przypinania je na ścianie - hetero, homo czy pomiędzy. Miałem pół wieku małżeństwa ze wspaniałą kobietą, a teraz jestem szczęśliwy dla drugiego czasu do odkryłem szczęście.

Jego mąż jest mądrzy o 50 lat. Podróżowali po całym kraju, a później po Europie razem, stając się wielkimi przyjaciółmi. Oboje czuli iskrę, w miarę upływu czasu, zdaliśmy sobie sprawę, że nasza więź przeszła do miłości. Nigdy nie czułem takiej miłości w ten sposób wcześniej, od kiedy zmarła żona.

To było trzy lata temu powiedział swoim synom i córce o Matthewie. Przywiozłem notatniki fotografie, pokazują jego. Jednak w miarę upływu czasu jego dzieci z zadowoleniem Matthewa przyjęli jako członka rodziny, a rodzice Matthewa przyjęli jego też ciepło. (The Advocate/NewYorkTimes)

Gratulacje dla pary. Obyśmy wszyscy my z naleźmy własne szczęście, ich ślub odbędzie w 30 kwietnia.

Vicky Beeching, kiedy ujawniła się że jest lesbijką, jej kariera muzyczna jako piosenkarka chrześcijańska, skończyła się, ale nie żałuje ona jest podekscytowana, aby badać inne pasje co przyniesie życie.

Wiele lat modliła się żeby Bóg ją wyleczył, uczono ją że homoseksualizm jest zły, grzeszny. Jej walka ze sobą szkodziła fizycznie i psychicznie, kiedy ujawniła się i zaakceptowała się czuje się lepiej.

Obecnie po za śpiewaniem dużo piszę dla prasy, pracuje dla telewizji miedzy innymi dla BBC One, w paśmie religijnym.

Ona nadal dostaje nienawistne komentarze za to jest lesbijką. "Biblia została wykorzystana przez konserwatywnych chrześcijan do obrony niewolnictwa jako ordynowany przez Boga porządku społecznego", mówi to samo się dzieje co z LGBT. (GayStarNews)

Ona nie tylko jest jedyna która musiała skończyć śpiewaniem chrześcijańskiej, wiele osób podobnie zostało odrzucono wielu zmienili na inny gatunek muzyczny. Miedzy innymi Tonex dziś nazywa się B-Slade, nawet piosenkarka Country Chely Wrigh po wyjściu z szafy jej kariera załamała się, ale dziś nie żałuje ma żonę i dwóch synów.

W niedziele na Malcie odbyły się wybory Mr Gay World, 22 zawodników walczyło "najpieprzniejszego pana", wygrał Roger Gosalbez Pitaluga z Hiszpanii.


​Pinksixty News wiadomości LGBT


Zjednoczony Ekumeniczny Kościół Katolicki: Święto św. Marka Ewangelisty


Lepiej Późno Niż Wcale: O "Gejowskich niemęskościach"


Caitlyn Jenner wypowiedziała się przeciwko ustawie antyLGBT która miedzy innymi dyskryminuje osób transpłciowe nie mogą używać łazienek.Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowej


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz