czwartek, 28 kwietnia 2016

Kontrowersje dotyczące transosób w łazienkach


Pierwsza ofiara transfobii jest w Północnej Karolinie, transkobieta Mara Keisling, została aresztowana za to skorzystała łazienki dla kobiet.

Ona jest też jedną z wielu aresztowany osób działaczy i sojuszników naszych za protest przeciw anty LGBT ustawie.

Keisling, wraz z tysiącami innych osób, była częścią akcji bezpośredniej organizacyjnej przez Afroamerykanów organizacji NAACP. (TheAdvocate)

Tracy Murphfree nowy szeryf Denton County chce walczyć z trans osobami w łazienkach, że znajdzie osobę trans w łazience do ją pobije i aresztuje. (PinkNews)

Boją się prawicowcy trans osób po gwałcą, oto jeden dowód lepiej bójcie się swoi. Były przewodniczący amerykańskiej Izby Reprezentantów republikanin Dennis Hastert, który molestował w szkole kiedy jeszcze był nauczycielem

Były przewodniczący Izby Reprezentantów republikanin Dennis Hastert został skazany na 15 miesięcy więzienia, dwa lata pod nadzorem sądowym, poddanie się terapii przewidzianej dla przestępców seksualnych i wpłacenie 250 tys. dolarów na fundusz ofiar przestępstw. (TVN24)

Wybitny bloger katolicki Michael Vorhis który wiele razy wyzywał osób homoseksualny i przeciwko prawo LGBT, przyznał, że miał relację z homoseksualne w przeszłości.

Mówi jakie to jego grzeszne życie prowadził z seksem z kobietami i mężczyznami, teraz jest innym człowiekiem, jak to nawrócił się i teraz walczy z LGBT ich obraża. (PinkNews)

Prawniczka Kim Davis chce straszyć osób transpłciowy używanie łazienek poprzez broń, zobaczy osobę trans w łazience to zastrzeli wmawia że trans osoby gwałcą dzieci w łazienkach. Wmawia że chce ochrony przed zboczeńcami, tylko lepiej ochrona przed prawicowcami w łazienka po jak raporty pokazują do oni częściej molestują w łazienkach.

Dodatkowo Liberty Counsel też wyszło na jaw że to oni są odpowiedzialni za większość ustaw anty transpłciowy, wmawiają jakie to trans osoby zagrażają wszystkim, że to zboczeńcy, faceci w sukienkach. Cóż u nas nie lepiej, jak obraża się Annę Grodzką, na katolicki i prawicowy, hejt za hejtem do Ani. (PinkNews)

James Van Kuilenburg transnastolatek mówi, że został zmuszony do opuszczenia siłą z wiecu kampanii Teda Cruza wyłącznie w oparciu o jego tożsamość. Cruz wmawia że trans osoby są zagrożeniem dla jego córek, po transy to gwałciciele według prawicowego oszołoma. (PinkNews)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz