czwartek, 28 kwietnia 2016

Ploty: Absolutnie fantastyczne, Nyle DiMarco, KaDo, Chorwacja, Zachary Quinto, Neil Patrick Harris, Chris Hemsworth ...


Absolutnie fantastyczne film najnowszy który będzie na lato w kinach, najnowszy zwiastun, rzekomo zabiły supermodelkę Kate Moss, główne role odtworzą jak zawsze Jennifer Saunders i Joanna Lumley.Nyle DiMarco niesłyszący uczestniki Tańca z gwiazdami dał niesamowity występ w ostatnim odcinku.Ratusz w Zagrzebiu Chorwacja dziennikarz i prezenter publicznej telewizji chorwackiej HRT ożenił się z swoim partnerem.

Drazen Ilinčić i jego partner Alen Kovac, którzy są razem 6 lat. Towarzyszyli im krewnych i bliscy przyjaciele, w tym aktor i reżyser Miran Kurspahić który pracuje z Drazenem w programie i redaktorzy telewizji publicznej Branka Kamenski i Vlatka Kolarović.

Drazen Ilinčić są pierwszą parą jednopłciową w Chorwacji publicznie wzięli ślub mają nadzieje inne pary też zarejestrują swój związek.


Oliver Stone sfilmował historię Edwarda Snowdena, obsadzie znaleźli się m.in. Tom Wilkinson, Shailene Woodley, Nicolas Cage, Zachary Quinto, czy Melissa Leo.

Snowdena zagrał Joseph Gordon Levitt znany z takich filmów jak "Incepcja" i "Mroczny Rycerz powstaje". Film opowiada o największym wycieku informacji w historii USA, który stał za nim jeden człowiek. Edward Snowden pracował dla CIA.Stephen Colbert w swoim programie dał monolog dotyczące prawicowców ich ataków na łazienki po nie chcą widzieć trans osób.


Aby pomóc w walce z HIV i AIDS, GLAAD podjął współpracę z Elizabeth Taylor AIDS Foundation stworzyć spot kanale Logo TV. Klipy kultowe mowy Elizabeth Taylor w 1992 roku Freddie Mercury Tribute Concert, także występy aktorów Neil Patrick Harris, Nathan Lane, Tituss Burgess, i Daniel Franzese.Pogromcy duchów w najnowszej wersji kobiecej, zagrał też aktor Chris HemsworthRecenzje KaDo pokaz mody SieradzkyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz