piątek, 15 kwietnia 2016

Ploty: Michał Piróg, Jej Perfekcyjności, Tyler Oakley, Kobe Bryant, Páll Óskar, Płeć neutralna, Ellen, Lance Bass ...


V edycja Gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2016" za nami. Jak co roku, kapituła plebiscytu doceniła wybitne postacie, które wyróżniają się swoją postawą, kreatywnością i osiągnięciami. Tym razem statuetki otrzymali m.in. Beata Kozidrak, Magda Gessler, Cezary Pazura, Marian Opania i Michał Piróg.

- Nigdy nie dostałem żadnej nagrody. Zawsze byłem za młody, było za wcześnie albo już za późno, bo byli młodsi. Co to dla mnie oznacza? Miły gest. Kiedy miałem 18-20 lat, wydawało mi się, że to jest najważniejsze w życiu. Dzisiaj nie statuetki są ważne, ważne są spotkania z ludźmi, którzy ci mówią, że warto było coś robić, bo u nich to coś zmieniło albo dało im motywację - mówi Michał Piróg, tancerz i choreograf - Media2.

Jej Perfekcyjności w programie na antenie Radia Polska Live, zaprasza na drinka - gość Damian Modox Nowacki - Moadox Design Tyler Oakley gościł swoim programie na YouTube modela Nyle DiMarco


Poczta KaDo37-letni koszykarz całą karierę związany był z Los Angeles Lakers. Wywalczył pięć tytułów mistrzowskich, a przez 20 sezonów zdobył 33 643 punktów i zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji wszech czasów. Więcej od niego mają tylko Kareem Abdul-Jabbar - 38 387 i Karl Malone - 36 928. W trakcie kariery rozegrał 1346 meczów w sezonie zasadniczym i 220 w fazie play off. (PolsatNews)


"The Kidnapping of Edgardo Mortara" to tytuł nowej produkcji, którą wyreżyseruje Steven Spielberg. Po raz trzeci w filmie reżysera pojawi się zdobywca Oscara, Mark Rylance.

Jest to historia żydowskiego chłopca z włoskiej Bolonii. W 1858 roku został on w tajemnicy ochrzczony, a następnie odebrany rodzinie, żeby mógł wychowywać się w chrześcijańskim otoczeniu. Rodzice podjęli walkę o odzyskanie syna, która stała się częścią walki politycznej przeciwko papiestwu. Ówczesny papież, Pius IX, był antagonistą rodzących się ruchów demokratycznych, które dążyły do zjednoczenia Włoch.

Ojciec porwanego chłopca o pomoc zwrócił się do najwyższych świeckich władz. Na apel odpowiedzieli cesarz Franciszek Józef oraz Napoleon III. Ich noty wzywające Kościół do oddania rodzicom syna okazały się bezskuteczne, gdyż za całą sprawą stał papież, który miał adoptować Edgarda. (TVN24)

Dodam to nie jedyny przykład jak katolicy porywali żydowskie dzieci i je wychowywano na katolików, podobne tysiące dzieci z Hiszpanii. Dziś kościół mówi o moralności, wyzywa inny od zboczeńców, po prostu kpina jego przeszłość jest okropna, kościół katolicki robił to samo co dziś państwo islamskie, przepraszam prawda taka jest.


Klip muzyczny Páll Óskar - International


Russell Tovey gościł w programie Lorraine o swojej roli w filmie Pass


Występy muzyczne Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc 5


Płeć neutralny wychowanie rodziców swoi synów pozwalają nosić sukienki.


Ellen swoim programie dotyczące listy gwiazd które nadają się na prezydenta wśród jej ona sama.


Lance Bass wyznaje że nie został zaproszony na ślub Justina Timberlake i Jessici Biel w roku 2012


Kontrowersyjny konserwatysta gej Peter Thiel przeciwko nauki w szkołach


Donald Trump adwokat Michael Cohen ujawnił w stacji CNN, że nie może głosować na swojego szefa w w Nowym Jorku, bo jest zarejestrowanym demokrata, powiedziała tak samo jego dzieci jak Ivanka Trump zarejestrowani demokracji.​Amerykańska wersja katarskiej telewizji Al Jazeera przestaje istnieć. Minionej nocy stacja zakończyła nadawanie. Powodem likwidacji była zbyt mała liczba widzów i zbyt niskie dochody reklamowe.

- Od samego początku staraliśmy się zajmować się tematami, którymi nie zajmowały się inne media. Mamy nadzieję, że dotrzymaliśmy słowa, że byliśmy głosem pozbawionych głosu i mówiliśmy prawdę władzy. Dobranoc, żegnajcie - powiedział w ostatnim programie prezenter Al Jazeery Edward Murrow, stojąc obok ponad 100 pracowników newsroomu - Interia.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz