środa, 20 kwietnia 2016

17 homofobów którzy sami mają skłonności homoseksualne


17 homofobów którzy sami mają skłonności homoseksualne lista The Advocate:  George Rekers wielki idol prawicy chrześcijańskiej, wiele razy mówią o jego pseudo badania jakie to homoseksualizm jest zły. Został przyłapany z kochankiem, po wycieczce po Europie.

Troy King, Alabamy prokurator generalny młodszy kochanek romans z asystentem swoim. W 2008 roku, który proponował zakaz seks homoseksualny i seks zabawek.

Richard Curtis, który głosował przeciwko ustawie związki partnerskie i ustawie zakaz dyskryminacji ze względu na orientację seksualną, został oskarżony o seks z innym mężczyzną, oczywiście też młodszym facetem.

Glenn Murphy Jr., przewodzący młody republikanów został skazany na sześć lat więzienia, po tym jak został uznany za winnego napaści seksualnej i zmusił do seksu oralnego.

David Dreier, wieloletni republikański kongresman z Kalifornii który walczył z małżeństwami homoseksualnymi i głosował przeciwko ustawie federalnej przeciwko zbrodni nienawiści Matthewa Sheparda. Dreier ma wspólny domy z byłym szefem sztabu swojego Bradem Smith, który wyszło jest homoseksualistą.

Bruce Barclay, homofob komisarz powiatu Cumberland County, Pa., Barclay zrezygnował swojego stanowiska w 2008 roku po tym jak wyszło zatrudniał męskie prostytutki i wszystko nagrywał z swoimi kochankami co najmniej 100 takich spotkań seksualnych w swoim domu.

Roy Ashburn, stanowy senator Kalifornii ujawnił się w roku 2010 po skandalu został aresztowany za jazdę po pijanemu po imprezie w klubie gejowskim w Sacramento.

Larry Craig, USA senator z Idaho został aresztowany w 2007 roku pod zarzutem lubieżnych zachowań w łazience na lotnisku, proponował seks policjantowi. W poprzednich latach, głosował przeciwko LGBT i chwalił takie organizacje homofobiczne jak Amerykańskie Stowarzyszenie Rodzina, Family Research Council. Wmawiał że po pijanemu proponował seks do innego faceta, cały czas kłamał że jest gejem. W 2014 Roku został obciążony kosztami skarbu USA 242000 dolarów za nieprawe wykorzystanie funduszy kampanii ma też zapłacić koszty sądowe.

Ed Schrock w 2004 roku republikański kongresman z Wirginii, nagle wycofał się z polityki, po tym jak działacz LGBT Mike Rogers ujawnił go że est gejem. Schrock, który też głosował przeciwko LGBT wiele razy miedzy służba gejów w wojsku.

Bob Allen, przedstawiciel stanu Florydy i też członek komitetu prezydenckiej senatora Johna McCaina, został aresztowany w 2007 roku, za propozycje seksualną do policjanta za seks oralny. Allen, Który został skazany i zrezygnował ze stanowiska zaliczał się do najbardziej homofobiczny polityków na Florydzie.

Phillip Hinkle stanowy polityk Indiany który głosował za poprawką zakaz małżeństw homoseksualny w Konstytucji Indiana, został złapany w skandalu seksualnym w 2011 roku, kiedy odpowiedział na ogłoszenie na Craigslist od 18-letniego Kameryn Gibsona, który szukał "Tatusia". po dwóch spotkania miejscowym hotelu, chłopaka siostra ujawniła jego i nie przyznawał że jest gejem.

Roberto Arango w 2014 roku, po czterech latach jak został złapany wysyłanie nagich zdjęć na Grindr, były senator Portoryko Roberto Arango ujawnił się że jest gejem. W wywiadzie dla Stacji Radiowej Noti UNO.

Randy Boehning, z stanu Dakota Północna który głosował przeciwko osobom LGBT miedzy innymi przeciw dyskryminacji, ujawnił się że jest biseksualny, po skandalu że umawiał się z 21- letnim mężczyzną na Grindra.

Pastor Matthew Makela z Michigan ostatnio na pierwszych stronach gazet był jak został złapany romansował z mężczyzną na Grindrze. Makela który wiele razy atakował osoby LGBT nawet mówił że osoby LGBT żerują na dzieciach i innych osobach.

Pastor ewangelicki Ted Haggard, miał zły rok, w 2006 roku, kiedy męska prostytutka Mike Jones twierdził pastor zapłacił mu za seks. Kilka miesięcy później, Haggard był zmuszony przyznać, że miał stosunki seksualne z 20-latkiem wolontariuszem w swoim kościele. Haggard następnie został wyrzucony z kościoła Kolorado, który założył od 1984 roku i od tego czasu zaczął wspierać równość LGBT.

Republikański Stanowy Senator kandydat Północnej Karoliny Steve Wiles, jak wyszło na jak że po za polityką przepierał się jako drag queen.

Wszyscy to prawicowi politycy, religijni konserwatyści, którzy atakowali publicznie osoby LGBT, prywatnie sami byli nimi. Hipokryzja, najgorzej ci kryptopedały, zawsze umawiali z młodszymi facetami, i wiele mieli wielu kochanków, mieli seks w kiblach, oto prawda prawicowi geje lubią seks w kibla.

Normalni ujawnieni robią w swoim domu mężami, w Polsce nie ma kryptopedałów na prawicy oj dużo jest, którzy atakują nas, głosują przeciwko nam. Nie mówić w kościele taki jeden poznański arcybiskup, włos jemu nie spadł z głowy, a taki który ujawnił przyznał się że jest gejem natychmiast wyrzucony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz