czwartek, 7 kwietnia 2016

Ploty: Marta Wierzbicka, KaDo, Rodzina Simpsony, Nyle DiMarco, Honey Maid, Elton John, Demi Lovato ...


Zdaniem Marty Wierzbickiej wątek lesbijski był bardzo potrzebny w serialu "Na Wspólnej". Nie ukrywa, że pokazanie tej miłości tak, by wyglądała prawdziwie, było dla niej wyzwaniem aktorskim. Ma też nadzieję, że historia Oli pomoże zmienić postrzeganie par homoseksualnych w Polsce -  Newseria Lifestyle.


Rodzina Simpsony postać Waylon Smithers ujawnia jest gejem


Głuchoniemy Nyle DiMarco, w Tańcu z gwiazdami, trójka sędziów byli pod wrażeniem tańca jego sumie 25 z 30 punktów, dostał. Też onieśmielona publiczność dała owację na stojąco.


Portland Oregon dotyczące tańców par jednopłciowy


Grace i Frankie serial Netflix z udziałem Lily Tomlin i Jane Fonda zwiastun drugiego sezonuHoney Maid najnowsza reklama krakersów z udziałem pary gejów z dziećmi.


Merle Haggard nie żyje. "Muzyka poniosła jedną z największych strat w swojej historii". Artysta zmarł w dniu swoich 79. urodzin w swoim domu w Kalifornii. Przyczyną śmierci były komplikacje po zapaleniu płuc - Polskie Radio.


Oprah Show z roku 1997 wywiad z Elton John otwiera się o jego problemach narkomanii i wyjaśnia, w jaki sposób udało mu się walczyć być czystym.Demi Lovato, Zendaya Coleman, i Keke Palmer omawiają jaki ma wpływ social media w tworzeniu świadomości dla społeczności LGBT.Ruby Rose, Troye Sivan, Michael Sam, Ross Mathews, rozmawiają z Raymond Braun o znaczeniu akceptacji.Troye Sivan, Nene Leakes, Zendaya Coleman, Ruby Rose, Demi Lovato, Judith Light, Derek Hough i inni rozmawiają z Raymond Braun na czerwonym dywanie na temat znaczenia mediów ukazujących kwestii LGBT.KaDo na Filipinach


Missisipi gubernator podpisał ustawę anty LGBT która pozwoli dyskryminować osób LGBT w imię religii. Satyryczny Funny or Die zrobił reklamę turystyczną dla Missisipi.Geje oglądają wirtualny seks heteroseksualny co myśląBrak komentarzy:

Prześlij komentarz