piątek, 29 kwietnia 2016

News: Brazylia, Tennessee, Liban, Władimir Kliczko, Howi Star, Japonia, Afera łazienkowa ...


18 latek João Antônio Donati został brutalnie zamordowany 10 września 2014. Do zdarzenia doszło w brazylijskim mieście Inhumas w stanie Goiás. Brazylia ma największy wskaźnik morderstw osób LGBT, większość morderstw sprawcy są nie skazywani.

Tennessee Gubernator Bill Haslam podpisał ustawę anty-LGBT, które sprawia, że ​​prawnie jest odmawiania leczenia osób LsGBT wszystko w imię religii.

Już i tak wiele szpitali religijni odmawia się leczeniu osób LGBT, w imię religii, teraz jeszcze mogą bardziej odmawiać. Po prostu robi się chore, dla homofobów lepiej umierają osoby LGBT. (GayStarNews)

Libański zespół rockowy powiedziano im, że nigdy nie wystąpią w Jordanii ponownie, ponieważ wokalista jest gejem i wierzą w wolność religijną i seksualną. (GayStarNews)

Teksas anty LGBT dostają już szału znowu, chcą zniszczyć sklepy które pozwolą na używanie łazienek dla trans osób, będą bojkotować cały biznes który wspiera LGBT. Wmawiają wszystko dla dobra swoi żon i córek, przed tymi okropnymi transami, po prawica to święci nie molestują nie gwałcą jak np Dennis Hastert. (Towleroad)

"Masz rację, wstydzę się, że z tobą przegrałem. To prawdziwa ujma. Ludzie chcą mieć mistrza, który reprezentuje w sporcie to co najlepsze i o którym mogą powiedzieć: on robi dobrą robotę. Nie podoba się mi to, co on mówi. Na przykład, że homoseksualiści i pedofile powinni znaleźć się w tym samym miejscu - więzieniu. I że miejsce kobiety jest w kuchni, albo na plecach. Tam widzi Eltona Johna i królową. Jemu i wszystkim ludziom, którzy w to wierzą mogę powiedzieć: pierd.... się" - powiedział do Tysona Fury w trakcie konferencji prasowej ukraiński bokser, Władimir Kliczko, który niebawem zmierzy się z nim w rewanżowej walce o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. (Queer.pl)

W minionych tygodniach Michał Szpak brał udział w kilku koncertach przedeurowizyjnych, na których zaśpiewał swoją piosenkę "Color of Your Life". Podobną taktykę promocyjną przyjął izraelski piosenkarz Howi Star, który zdecydował się na udział w imprezie promocyjnej m.in. w Rosji. Jego pojawienie się na lotnisku w Moskwie zakończyło się skandalem.

Po wylądowaniu piosenkarza na moskwiewskim lotnisku, reprezentant Izraela spotkał się z atakiem homofobistycznych celników. Zgodnie z relacją poszkodowanego, strażnicy mieli najpierw wyśmiać wygląd artysty, a potem podrzeć jego paszport. Jak wyznał Howi Star w rozmowie w programie "Xarabank" w jednej z maltańskiej telewizji:

- W Moskwie ludzie mają ogromny problem z ludźmi takimi, jak ja. - zaczął piosenkarz. - Może to dlatego, że jestem gejem. Może dlatego, że ubieram się, jak się ubieram. A może to przez to, że noszę makijaż, nie wiem. Ale jak chciałem wjechać do Moskwy, miałem problem z kontrolą paszportową: podarli mi mój paszport, a potem śmiali się ze mnie - wyznał.

Kontrowersyjnego artystę poparła m.in. Barei, reprezentantka Hiszpanii, która wyznała, że gdyby była gejem, nie zagłosowałaby na przedstawiciela Rosji w konkursie z powodu sytuacji środowiska LGBT w kraju - Plejada.pl


​Pinksixty News wiadomości LGBT


Dlaczego warto pójść 7 maja w marszu "Jesteśmy i będziemy w Europie"? Mówiła Wanda Nowacka o tym podczas wspólnej konferencji liderek i liderów ugrupowań opozycyjnych. Nasza pozycja w UE, nasze prawa i wolności obywatelskie są realnie zagrożone, a UE jest gwarantem tych wartości.


Szokujący film który pokazuje lesbijkę jak policja wyprowadza z łazienki w Stanach Zjednoczonych, po tym jak może udowodnić, że ona jest kobietą. Film, przesłane przez blogerka Tamara McDaniel, pokazuje, że kobieta jest siłą usunięta z łazienki przez policję, którzy proszą ją o dowód osobisty.
(PinkNews)

Oto co powodują ekstremiści chrześcijańscy i prawica amerykańska ich ustawy anty LGBT, jak politycy Tedem Cruzem na czele straszą wszystkich że osoby LGBT w łazienkach do będą gwałty, molestowania.

Tak samo było podczas prześladowania afroamerykanów, też policja wyprowadzała z miejsc od biały, miedzy innymi sami chrześcijanie też katolicy mówili że segregacja rasowa jest dobra i cytowali Biblie.


Mitchell Gold, wybitny działacz LGBG i prezes firmy meblowej z Północnej Karoliny North Bob Williams,


Liberalna Partia Demokratyczna Japonii chce eliminację dyskryminacji osób LGBT, chce wprowadzić ustawę. (news.tv-asahi.co.jp)


Coral Reef Szkoła uczniowie, zbierają środki na celu podniesienia świadomości na temat kwestii bezdomności LGBT


South Bend Burmistrz Pete Buttigieg będzie otwierać nowe centrum LGBT w tym mieście.


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowej


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz