sobota, 9 kwietnia 2016

News: Portoryko, Czesław Mozil, Maroko, Narkotyki, Północna Karolina, Robert Biedroń, Gay USA ...


Sąd Apelacyjny Portoryko wydał decyzję dotyczące homofobicznego sędziego który twierdził że decyzja Sądu Najwyższego USA małżeństw jednopłciowy nie dotyczy Portoryko i są one nadal zakazane. Sąd Apelacyjny przywrócił ponownie małżeństwa jednopłciowe, które zostały zakazane przez sędziego homofoba Juan Pérez-Giménez. Dodatkowo sąd cofnął sędziego z urzędu. (GayStarNews)

Czesław Mozil otwarcie popiera homoseksualistów oraz wspiera środowisko LGBT. W jednym z ostatnich wywiadów skrytykował homofobów oraz swoich przeciwników.

W wywiadzie z Sergiuszem Królakiem dla magazynu "Replika" artysta skomentował całe zamieszanie:

- Gdybym miał robić tylko to, co miałoby się ludziom podobać, to bym zwariował. Negatywnymi komentarzami przestałem się przejmować. Niektórzy grozili mi, że wywalą moje płyty. To nie są moi fani, skoro nie wiedzą, o jakich wartościach śpiewam i jakie tematy poruszam - powiedział.

Często spotykam młodych ludzi, którzy jszcze nie ukończyli studiów, a już myslą o wyjeździe z Polski z powodu swojej homoseksualnej orientacji. To bardzo smutne - wyznał Mozil.

- W Danii homoseksualizm jest tak naturalny, że nikt się nad tym nie zastanawia i nawet już o tym nie rozmawia. Kiedy jeszcze tam mieszkałem, często chodziłem do klubów gejowskich, bo można było tam poderwać najfajniejsze dziewczyny, które przyszły ze swoimi przyjaciółmi-gejami - dodał.

Znam takie pary, które wychowują dzieci, także w Polsce. Jestem przekonany, że dwie kochające się osoby są w stanie zapewnić miłość i dobre wychowanie dziecku. Ważne jest poczucie akceptacji, jakie daje rodzic swojemu dziecku - wyznał - Plejata.pl

Adwokat, który został uznany za winnego dostarczanie leków, które zabiły jego młodego chłopaka wypowiedział się, mówi, czuje się "odpowiedzialny" za śmierć jego.

Henry Hendron, londyński prawnik, kupił leki, a niektóre z nich doprowadziło do śmierci 18-letniego chłopaka Miguel Jimenez.

Dziś Hendron powiedział programie BBC Radio 4, że czuje odpowiedzialny za śmierć Jimeneza i że leki zrujnowały życie wiele młodych mężczyzn homoseksualnych.

Opisuje on, jak na koniec przeciętnego dnia, para trochę wina napili się i wziął GHB (Kwas 4-hydroksybutanow), przed pójściem spać.

"Obudziłem się i już nie żył, leżał obok mnie," powiedział. "Nigdy wcześniej nie widziałem zmarłego wcześniej, ale kiedy odwróciłem go nie reagował, miał fioletową twarz, a jego twarz była zamarznięta".

"Nagle, mój cały świat się zawalił od bycia szczęśliwym i zdrowym w miłosnej relacji." Hendron następnie ostrzega silne ostrzeżenie o zażywanie narkotyków, który opisał jako "powszechne i rosnące zjawisko" w środowisku gejowskim.

Najnowsze badania pokazują, że homoseksualiści są trzy razy bardziej skłonni do brania narkotyków niż hetero mężczyźni.

Hendron jeszcze został ostatecznie skazany, ale powiedział audycji: "Mogę iść do więzienia, zasługuje na to. Zrobiłem jakieś głupie decyzje i trzeba za to zapłacić i zaakceptować". (Attitude)

Prawda nasze środowisko w nie które rzeczy robi takie głupoty, narkotyki, seks bez prezerwatyw, alkohol, bezmyślne zachowanie.

Też do dla wielu tabu, nie chcą widzieć problemu unikają, nie można walczyć o prawa LGBT, ale na drugą stronę robić co chce, unikać wiele jest szokujący historii za dużo śmierci jest nas i jeszcze przez głupie decyzję jak np używanie narkotyki, to są gówno i powinno zrobić tym porządek.

Mężczyzna został pobity, dźgnięty nożem ale został to on skazany za stosunki homoseksualne w Maroku. Działacze praw człowieka skrytykowali decyzję sądu, mówią teraz może tylko zwiększać ataki homofobiczne.

Ale osoby które zaatakowali zostali tylko skazani zawieszeniu i tylko na dwa miesiące, a ofiara ataki została skazana na cztery miesiące więzienia. (PinkNews)

"Nie wiem, skąd Tomasz Terlikowski czerpie wiedzę. Bo gdy mówi, że dziecko ze Szpitala św. Rodziny płakało, to wiem, że to nieprawda. Dziecko nie mogło płakać. Miało niewykształcone płuca. Ale ten płacz ma znaczenie dla opinii publicznej. Robi wrażenie. I zmienia sposób dyskusji. Jednak w mojej opinii nie na tym polega rzetelne dziennikarstwo" - mówi w rozmowie z Dziennik Gazeta Prawna prof. Ewa Helwich, konsultant krajowy w dziedzinie neonatologii.

Studio filmowe Lionsgate, wycofało się produkcji w stanie Północnej Karolinie, przenieśli swoją produkcję do Kanady Vancouver. Straty coraz więcej Karolina Północna ma wiele wycofuje się z tego stanu, wszystko przez ustawy nienawistne wolność religijna. (vancitybuzz)

Bruce Springsteen odwołał koncert w Północnej Karolinie, za ostatnie uchwalenie anty LGBT praw, oświadczenie jego TUTAJ.

Robert Biedroń nie myśli o starcie w wyborach prezydenckich w 2020 roku


Była gwiazda NBA Charles Barkley dotyczące przepisów antyLGBT w Północnej Karolinie,Film odsłania śmieszność i bigoterie Północnej Karoliny dotyczące nowej polityki anty-LGBT. W wideo, osoby publicznych toaletach są poproszeni o okazanie identyfikatora, zostali zmuszeni do korzystania z toalety, które nie są zgodne z ich tożsamości płciowej, według nowego prawa.


​Pinksixty News wiadomości LGBT


Gay USA wieści LGBT od Free Speech TV


Dorota Wellman o zakazie aborcji: Kobieta powinna decydować


Były uczestnik American Idol Clay Aiken wsparcie dla kandydata demokratów na prezydenta Bernie Sanders dla CNN Aiken wyznaje dlaczego popiera Sandersa.


Następny burmistrz teraz z Hawai zakaz podróży związanych do Karoliny Północnej, Missisipi za ustawy anty LGBT.Były mistrz świata Shane Mosley mówi dla TMZ o rewanżu z Manny Pacquiao że chce tym razem jego twarz walnąć w imię praw LGBT.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz