środa, 27 kwietnia 2016

Ploty: Teatr, John Barrowman, Rolniczka Krystyna, Michał Piróg, Małgorzata Halber, T Boy ...

Gwiazdor muzyki pop Prince nie pozostawił testamentu - wynika z dokumentów, które w sądzie złożyła we wtorek jego siostra. Agencja Reutera donosi, że Tyka Nelson wystąpiła o ustalenie "specjalnego administratora", który opiekowałby się dorobkiem gwiazdora. Wcześniej w amerykańskich mediach pojawiły się sugestie, że muzyk w testamencie przekazał cały swój majątek dla Świadków Jehowy. (TVN24)

"Wszyscy stracicie pracę!" - groził pracownikom Teatru 6.piętro radny z PiS, Zbigniew Boćko, gdy przez głośne zachowanie nie wpuszczono go na salę. Później miał wyzywać pracowników, a jednemu kazać "zlizywać brud" z podłogi - relacjonują świadkowie.

- Obraz tego incydentu, jaki wyłaniał się z relacji pracowników, był niewiarygodny. Tak, jakbyśmy się cofnęli do lat 50. - mówił w rozmowie z Gazeta.pl Eugeniusz Korin, dyrektor artystyczny Teatru 6.piętro. - Chyba od wielu, wielu lat nie zdarza się w Polsce, żeby ktoś wykorzystywał przynależność do jakiejś organizacji jako argument w upokarzaniu, obrażaniu - dodał.

- Czasem człowiek zachowuje się w sposób idiotyczny czy naganny nieświadomie. Ci panowie włożyli dużo wysiłku w to, żeby oznajmić naszym pracownikom, że nie mają prawa mówić o tym, co się zdarzyło. Wiedzieli więc dobrze, że zachowują się niewłaściwie i nagannie - powiedział nam dyrektor Korin.

Ironią jest, że panowie byli na sztuce "Polityka", napisanej w 1921 roku. Jest w niej dokładnie opisana podobna sytuacja, jak ma miejsce teraz: różne stronnictwa szarpią to państwo jak kołdrę, próbują wykorzystać stanowiska, pomóc znajomym, załatwiać interesy - powiedział dyrektor teatru.

- Jeden z panów, gdy naprawdę już się obraził, że nie został wpuszczony, stwierdził, że ta sztuka wyśmiewa obecny układ władzy - wspomniał dyrektor Korin i podkreślił, że jako rezyser prawie nic nie zmienił w treści sztuki sprzed prawie 100 lat. - Czasy się zmieniają, a ludzie niestety nie - dodał.

Wysłaliśmy pytania odnośnie sprawy do Urzędu Gminy Działdowo, lokalnych przedstawicieli oraz rzecznik Prawa i Sprawiedliwości i czekamy na ich odpowiedź - Gazeta.pl

Aktor John Barrowman podczas rozmowy w basenie, przypadkowo pokazał swojego męża penisa, kiedy jego mąż Scott Gill idzie do basenu nagi.

Aktor wykrzyknął: "Och, Scott! O mój Boże! Po prostu ... nagrywam wideo na żywo! Nie mogę uwierzyć ... wszyscy zobaczą cię nago!" (PinkNews)


Rolniczka Krystyna po wyznaniu dotyczącym biseksualności wyrosła na gwiazdę drugiego sezonu Rolnik szuka żony. W wywiadzie z Pudelkiem zasugerowała, że chce być twarzą polskiego LGBT. Póki co jednak walczy o popularność kolejnymi wyznaniami dotyczącymi związku z kobietą.Michał Piróg: Ustawa antyaborcyjna to wyłącznie zasłona dymna. Musimy być bardzo czujni


Ja się nie wstydzę tego, jak wyglądam. Tak wyglądam właśnie – mówi w kolejnym odcinku "Lustra" Małgorzata Halber, pisarka i dziennikarka, autorka książki "Najgorszy człowiek na świecie".
Paulina Młynarska rozpoczyna swoją rozmowę od nawiązania do "Najgorszego człowieka na świecie", mówiąc do swojego gościa: – Dotknęłaś w tej książce wielkiego tabu, jakim jest uzależnienie kobiet od alkoholu i od narkotyków oraz tabu nieakceptowania siebie, niezgody na siebie.

Z pewnością tak było, że ja nie akceptowałam siebie – odpowiada Halber. Paulina Młynarska nie unika tematu feminizmu. Kobiecości kreowanej przez media. Pyta swojego gościa, dlaczego media robią z kobiet ładniejsze, niż są naprawdę. – Dlatego, że nie wybroniłyśmy dla siebie, by móc wyglądać inaczej. Feminizm to obowiązek stawiania nowych wzorców – odpowiada Halber. Jej zdaniem historia napisana jest przez białych mężczyzn, w związku z tym pisana jest przez ich pryzmat.


Klip muzyczny T-Boy "Lick My Boots"


Trzeci rok z rzędu, Nikaragua odbyły się wybory Miss Gay 2016Michał Szpak - Ogień Pytań. Czy łatwo jest być oryginalnym w Polsce? Ile najwięcej wydał na ciuchy za jednym razem? Z kim nigdy nie zaśpiewa? Jaki był jego najgorszy koncert? Zobacz, jak na takie pytania odpowiedział Michał Szpak.Michał Piróg: W Top Model najbardziej tęsknię za Dawidem WolińskimBrak komentarzy:

Prześlij komentarz