niedziela, 16 lipca 2017

Słowo Boże na niedziele Liturgie kościołów Metropolitan, Katedra Hope, Papież Franciszek ...


Dokument "Chodzi o nasze miłosierdzie", w którym o uchodźcach, imigrantach i odpowiedzialności mówią: prof. Antoni Dudek, Czesław Mozil, Mirosław Chojecki, amb. Marek Prawda, Petimat Debirova, dr Samer Masri, Ewa Zielińska i Teresa Romer.

Film był wprowadzeniem do konferencji Uchodźcy - pytanie o fundamenty Europy, która odbyła się 8 czerwca na Uniwersytecie Warszawskim. "Już byłem na liście Jaruzelskiego", "Bałam się o swoje dzieci", "Trafiłem do obozu razem z Irakijczykami" - ten krótki film pokazuje historię Polaków-uchodźców. Nas też spotkał tragiczny los.


"Korytarze humanitarne - bezpieczeństwo i solidarność" dr Massimiliano Signifredi, 8 VI 2017Wypowiedzi bp. Krzysztofa Zadarko z konferencji "Uchodźcy - pytanie o fundamenty Europy", która odbyła się 8 VI 2017 na Uniwersytecie Warszawskim.Nazajutrz znowu stał Jan z dwoma uczniami swoimi. I ujrzawszy Jezusa przechodzącego, rzekł: Oto Baranek Boży. (J 1,35-36)Katedra HopeKościół Middle ChurchMetropolitan Community Church Cathedral SunCoast, FlorydaKościół św Stanisława Kostki w St. LouisMetropolitan Community ChurchPapież na Anioł Pański: w Jezusie prawdziwy odpoczynekWypowiedzi o. Macieja Zięby OP z konferencji "Uchodźcy - pytanie o fundamenty Europy", która odbyła się 8 VI 2017 na Uniwersytecie Warszawskim.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz